Air Up

 

Nano elyaf dolgu malzemesi, hafif ve hijyeniktir. Isıyı dengeler. Nefes alan, mikrofiber dokumalı özel “spacer” örme kumaş klimatik etkiye sahiptir. 30 derecede yıkanabilir.
  • Genel Bakış

Air Up

Gündelik hayatın keşmekeşini ve yorgunluğunu üzerinizden atabilmeniz için evinizin tarzınıza uygun ve pratik bir şekilde döşenmiş olması büyük önem taşıyor. Doğtaş kalitesiyle sunulan Adel yan sehpa takımı, sade ve şık tasarımının yanı sıra sunduğu fonksiyonel kullanım deneyimiyle de evinizin dekorasyonuna yeni bir soluk getiriyor.

Adel yan sehpa takımının doğal ceviz rengi, her dekorasyon tarzına kolaylıkla uyum sağlıyor. Özel tasarımı, yan sehpa takımınızın yerini dilediğiniz zaman değiştirebilmenize, sehpaları bir arada ya da ayrı ayrı kullanabilmenize, dar alanları bile daha kullanışlı hale getirebilmenize olanak tanıyor.

Salonunuzda ya da oturma odanızda keyifli zaman geçirirken, en sevdiğiniz oturma köşenizin yanına konumlandırabileceğiniz Adel yan sehpa takımını bilgisayarınızı, dergilerinizi, kitaplarınızı, kupanızı ya da atıştırmalıklarınızı koymak için kullanabilirsiniz. Dilerseniz, farklı boyuttaki iki yan sehpayı en sevdiğiniz dekoratif objelerle süsleyebilir, daha dinlendirici ve şık bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.