ALICE
ALICE
ALICE
ALICE

ALICE Tv Ünitesi

Alice TV ünitesi, pek çok evin merkezinde yer alan televizyon köşesini daha aydınlık, daha ferah ve daha şık göstermek için sizi bekliyor. Modern ve retro detaylarıyla evinize çok yakışacak ürüne mutlaka göz atın.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

ALICE TV ÜNİTESİ

Televizyonunuz için hazırlayacağınız köşeye Chester tarzda ama modern detaylar da barındıran şık bir mobilya mı arıyorsunuz? O halde retro ve modern detaylar içeren Alice TV ünitesini keşfedin!

Alice TV ünitesi, 2 modülden oluşuyor. Televizyonun yerleştirildiği alt modülde iki adet kapaklı bölme ile onların ortasında kalan 2 katlı bir açık raf sistemi yer alıyor. Kapaklı bölmeler oturma odasında ihtiyaç duyacağınız eşyaları saklamanıza yardımcı olurken açık raf sistemi ise uydu alıcısı kutularından oyun konsollarına kadar televizyona bağlayarak kullandığınız pek çok elektronik cihaz için uygun. Alt modülün üst kısmında dilediğiniz tarafa yerleştirebileceğiniz bağımsız üst modül ise kapaklı, dikey bir dolap işlevi görüyor.

Sadece televizyonunuzu değil dekoratif objelerinizi de sergileyebileceğiniz Alice TV ünitesi, tek başına da şık ve zarif bir görünüme sahip. Ürün, incecik ve zarif ayakları, asimetrik formdaki altın renkli geometrik kulpları ile şıklığını detaylarında taşıyor. Siz de bu şık televizyon ünitesi ile yaşam alanınıza modern ve retro bir hava katabilirsiniz. Dilerseniz ürünü Alice yemek odası ile birlikte satın alıp mekanınızın daha da aydınlık görünmesini sağlayabilirsiniz.

ALICE Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.