ALICE Yan Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Salonunuza yalın bir dokunuş katmak istiyorsanız Alice yan sehpa ile tanışın. İç açıcı rengi ve zarif tasarımıyla Alice yan sehpa, bulunduğu mekanı adeta aydınlatıyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

ALICE YAN SEHPA

Modern ve retro tarzları kusursuzca harmanlayan Alice koleksiyonunun üyesi olan Alice yan sehpa, koleksiyona damga vuran asil ve zarif çizgiyi yansıtıyor. Sofistike ve pek çok kişinin zevkine hitap eden tasarımı, salonlara ve oturma odalarına şıklığın yanı sıra işlevsellik katıyor.

Kahve ve çay molalarınıza eşlik eden Alice yan sehpa, misafirlerinizi ağırlarken ikram servisi için de ideal. Aynı zamanda kendine has bir tasarıma sahip olan yan sehpayı vazo, biblo gibi dekoratif objeleri sergileme amacıyla da kullanabilirsiniz.

Evinizde Alice koleksiyonuna ait farklı mobilyalar varsa bu mobilyaları Alice yan sehpa kombinleyebilir, dekorasyonda görsel bütünlük sağlayabilirsiniz. Dilerseniz farklı koleksiyonlardan tasarımları bir arada kullanarak orijinal bir tarz da oluşturabilirsiniz. Retro ve modern çizgilerin kusursuz uyumunu sunan sehpaya ister klasik, ister minimal mekanlarda yer verebilirsiniz.

ALICE Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.