ALICE
ALICE
ALICE
ALICE
ALICE
ALICE
ALICE

ALICE Yemek Odası

Yemek odanız için ferah ve aydınlık mobilyalar arıyorsanız doğru yerdesiniz. Alice koltuk takımı, beyaz ahşap yüzeyleri ve modern ile retro tarzı birleştiren detaylarıyla aradığınız şıklığı en masalsı şekilde sunuyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

ALICE YEMEK ODASI

Evinize masalsı bir dokunuş katmak, hep hayalini kurduğunuz o zarif görünümü yakalamak için yepyeni bir yemek odası takımına sahip olmak mı istiyorsunuz? Alice yemek odası takımı ile aradığınız zarafeti yaşam alanınıza taşıyabilirsiniz.

Ahşabın doğallığını beyazın asil duruşuyla tamamlayan Alice koleksiyonunda yer alan ürün grubu, ailenizle ya da sevdiklerinizle bir araya geldiğiniz, hoş vakit geçirdiğiniz yemek saatlerini çok daha şık ve keyifli hale getiriyor.

Aydınlık ve ferah bir ortam yaratmak isteyen kişileri tam kalbinden vuracak takımın mobilyalarında modern ve retro detayların bir araya geliyor. Altın renkli, asimetrik formdaki kulplarıyla modern, kıvrımlı sandalye sırtları ile yukarıdan aşağıya doğru incelen konsol ve masa ayakları ise retro bir tarza bürünen Alice yemek odası, bu iki tarzı en güzel şekilde harmanlıyor. Ortaya da zamansız, uzun yıllar zevkle kullanacağınız bir çıkıyor.

Zevkinize ve tarzınıza göre bir seçim yapmak isterseniz Alice koleksiyonunda yer alan farklı ayak formlarına ve açılıp kapanabilme özelliklerine sahip ürünleri seçebilir, şıklığı size en uygun şekilde tanımlayabilirsiniz. Bir TV ünitesi arıyorsanız Alice yemek odasını aynı koleksiyon içerisinde yer alan Alice TV ünitesi ile kombinleyebilirsiniz.

ALICE Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.