ALYA
ALYA
ALYA
ALYA
ALYA
ALYA
Alya Koltuk Takımı
Alya Koltuk Takımı
Alya Koltuk Takımı
Alya Koltuk Takımı
Alya Koltuk Takımı

ALYA Koltuk Takımı

Alya koltuk takımı geçmişe kısa bir yolculuk yapıp retro ruhu salonunuza taşıyor. Şimdi hem fonksiyonelliğin hem konforun hem de rahatlığın tadını çıkarıp mekanlarınıza zarif bir hava katmanın tam zamanı!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

ALYA KOLTUK TAKIMI

Nostaljik detayları ve formları evinize taşımak ister misiniz? Retro tarzın en fonksiyonel ve ekonomik hali Alya koltuk takımı ile bu mümkün!

Yakın geçmişe zarif bir yolculuk yapmanızı sağlayacak bir tasarıma sahip koltuk takımı, o dönemlerde oldukça popüler olan renkleri en hoş şekilde günümüze adapte etmeyi başarıyor. Koltukların sırt kısmında ve kolçakların dış yüzeylerinde yer alan çizgiler halindeki dekoratif dikişler, ürünlerin görünüme çok zarif bir hareket katıyor. Kontrast yaratan şık kırlentler ise geometrik desenleriyle retro ruhu en güzel şekilde yansıtıyor.

Alya koltuk takımı şıklığını vurgulayan özelliklerinin yanında konforuyla da ön planda. Bunun yanında sahip olduğu fonksiyonel özellikler de onu bir anda misafir yatağına, küçük bir depoya çevirebiliyor. Şık ve yüksek konik ayakları, koltukların tarzını tamamlarken temizlik işlerini de kolaylaştırıyor.

Bembeyaz tüylerin hafifliği ve zarafeti, soft renklerin naifliği ve yalın çizgilerin minimalist tarzından ilham alan Alya koltuk takımı ile her zaman aradığınız o zarif tarzı yakalayabilirsiniz. Koltuklarınızı modern mobilya ya da objelerle kombinleyerek evinize hem retro hem de modern bir hava katabilirsiniz.

ALYA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.