AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA
AMANDA

AMANDA Koltuk Takımı

Onu iki kelimeyle tanımlasak “samimi ve davetkar” derdik! Sonbaharın renklerini ve romantik havasını mekanlara taşıyacak Amanda koltuk takımı ile evinizi yenilemeye, yenilenmeye hazır olun.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

AMANDA KOLTUK TAKIMI

Konforuyla samimi, tarzıyla davetkar bir koltuk takımı mı arıyorsunuz? Amanda koltuk takımı ile samimi, aynı zamanda da davetkar mekanlar yaratabilirsiniz.

İlhamını sonbahardan ve onun kendine has renklerinden, dokularından alan Amanda koltuk takımı, oturma odası ya da salonlarınıza bambaşka bir görünüm katıyor. Tarçın renkli sonbahar yapraklarının hem rengini hem de dokusunu taşıyan üçlü koltuk, gri renkli ikili koltuk ve berjerle çok şık bir kontrast yaratıyor.

Kavisli kollarıyla Chester tarzına bambaşka bir yorum katan koltuk takımı, hem tasarımı hem de konforuyla beklentileri en iyi şekilde karşılıyor. Koltukların deri görünümlü, dokunma hissi yaratan kumaşı kol kısımlarının içlerinde ve sırt kısımlarında kapitone detaylarla hareketleniyor. Bu detayların sağladığı rahat ve modern tarz, romantik hatlara sahip, koyu renkli, ceviz ahşap baza ve ayaklar ile benzersiz bir uyum sağlayarak farklı tarzların bir arada ne kadar hoş görünebileceğini bir kez daha kanıtlıyor.

Dekorasyonunuza sonbaharın eşsiz renklerini taşımak, her mevsim şıklığı yakalamak için daha ilk oturuşta rahatlığını keşfedeceğiniz Amanda koltuk takımını tercih edebilirsiniz.

AMANDA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.