American
American

American Master

products.top.description

Amerikan Master’s elegant, knitted fabric surface has the Ultra Fresh feature that will help control the development of micro-organisms and mites during sleep. It is also effective against stains and formation of bad odours.
  • Review

  • Product Specification

American Master
American Master

ANATOMİK YAPINIZA UYUM GÖSTEREN SİSTEM

İnsan omurgası doğal olarak S formuna sahiptir. S omurga eğrisinin yatarken de korunması anatomik açıdan son derece önemlidir. Bunun sağlamak için, yattığınız yüzey sırt, bel oyuğu ve baldırlardaki yapısal boşlukları doldurabilmeli, vücudun diğer bölgeleri ise doğru direnç noktalarıyla desteklenmelidir. LDP paket yay sisteminde yaylar özel bir kompozisyonla sıralanır. Birbirinden bağımsız hareket edebilen paket yaylar eşlerin birbirinin hareketlerinden etkilenmesini önler

AMERICAN-TOP

Çift Taraflı Gizli Ped

American Master'ın her iki tarafı da, eşsiz bir konfor duygusu yaşatan, Hyper ve Proxaid dolgulu katmanlara sahiptir

American Master
American Master

HAFIZALI VISCO KATMAN

Sizi Hatırlar

Visco (hafızalı köpük) uygulanan basınca göre form kazanır. Üstün elastik yapısı ile vücudun boşluklarını doldurur. Sonuç; olağanüstü konforlu bir ortopedi desteği.

AKTİF DESTEK TEKNOLOJİSİ

En Zinde Sabahlar

Sistemde yer alan yaylar, anında ve aktif şekilde uyku alışkanlıklarınıza göre pozisyon alır, kasların ve omurganın dirençle karşılaşmaksızın gevşemesine ve doğal hareketlerini yapmasına imkan tanır.

American Master
American Master

ULTRA FRESH

Hijyenik Ferahlık

Amerikan Master'ın zarif, örme kumaş yüzeyi, uyku ortamınızda mite ve diğer mikroorganizmaların gelişmesini kontrol altına almada yardımcı olan Ultra Fresh özelliğine sahiptir. Aynı zamanda leke ve kötü koku oluşmasına karşı da etkilidir

Personalize Your Style

Choose the components of your group and change them.

Quality hidden in details.
  • Yatak Boyutu Çift Kişilik
  • Ebat 160x200
  • Ebat 180x200
  • Ebat 200x200
  • Ebat 150x200