EN TR

ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ

ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ

Dar alanlardan maksimum seviyede yararlanıp kendisi ve sevdikleri için geniş bir dünya kurmayı hedefleyenlerin koltuğu.

Günümüzün sürdürülebilir yaşam stiline uygun, sadeleşmeyi yansıtan ve evdeki temel ihtiyaçları baz alan bir köşe takımı o. Kalabalık olmayan ve sade bir şekilde dekore edilmiş evinize, sadece birkaç kişiye yetecek kadar alan arıyorsanız, ihtiyacınız olan koltuğu bulmuş olabilirsiniz. Çünkü Andy Köşe Takımı, İsveçlilerin yaşamlarının her alanına nüfuz etmiş “ne az, ne de çok; tam gerektiği kadar” felsefesi üzerine kurulu. “Lagom” adı verilen bu anlayışa göre İsveçliler, yaşam alanlarında mükemmel dengeyi yaratabilmenin yolunun basit ve estetik dekorasyon çözümlerinden geçtiğini savunuyorlar. Fazlalıklardan arındırılmış bir düzen ve sadeleşmiş seçimler, Andy Köşe Takımı’nın da tasarım anlayışını ve getireceği konforu tam olarak karşılıyor.

Andy’nin minimal çizgileri; kol yanlarındaki dekoratif dikişler, zengin kırlent uygulaması ve uzun ahşap ayaklarla birleşiyor. Modern şıklık, uyum ve dengeyle hayat buluyor. Doğal malzemelerle şekillenen tasarımlar, aydınlık ve ferah mekanlar yaratıyor. Monokrom renk paleti, bu zamansız stili tamamlıyor.

Moda ve dekorasyonun yeni modernizm anlayışı, minimalizme paralel seyrediyor. Tüm akımlara ve mikro trendlere rağmen sadelikten şaşmayanlar için kurallar basit: Andy Köşe Takımı’nı odadaki temel parça olarak alın. Onun renkleriyle uyumlu, minimalist tonlar; duvar rengi, parke ve halı gibi yardımcı oyunculara yol göstersin. Ahşap sehpa ve diğer aksesuarlarsa, hareket frekansını belirlesin. Sonuç: Yalın, samimi ve konforlu bir oturma odası.

ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ

ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ

Genişlik: 229
Yükseklik: 71
Derinlik: 149

ANDY KÖŞE TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

ANDY

G: 229 / Y: 71 / D: 149 ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ
Kampanyasız Fiyat 5.703 tl 1+11 Taksitli Fiyat 3.524 tl 1+5 Taksitli Fiyat 3.263 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Nakit ödemelerde uygulanan %15 indirim 1+11 fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol