ANDY
ANDY
ANDY
ANDY
ANDY
Köşe Takımı - Sağ

Fazlalıklardan arındırılmış bir düzen ve sadeleşmiş seçimler.

  • Genel Bakış

  • Ürün Boyutları

ANDY KÖŞE TAKIMI - SAĞ

Fazlalıklardan arındırılmış bir düzen ve sadeleşmiş seçimler.

Dar alanlardan maksimum seviyede yararlanıp kendisi ve sevdikleri için geniş bir dünya kurmayı hedefleyenlerin koltuğu.

Günümüzün sürdürülebilir yaşam stiline uygun, sadeleşmeyi yansıtan ve evdeki temel ihtiyaçları baz alan bir köşe takımı o.

Kalabalık olmayan ve sade bir şekilde dekore edilmiş evinize, sadece birkaç kişiye yetecek kadar alan arıyorsanız, ihtiyacınız olan koltuğu bulmuş olabilirsiniz. Çünkü Andy Köşe Takımı, İsveçlilerin yaşamlarının her alanına nüfuz etmiş “ne az, ne de çok; tam gerektiği kadar” felsefesi üzerine kurulu.

“Lagom” adı verilen bu anlayışa göre İsveçliler, yaşam alanlarında mükemmel dengeyi yaratabilmenin yolunun basit ve estetik dekorasyon çözümlerinden geçtiğini savunuyorlar. Fazlalıklardan arındırılmış bir düzen ve sadeleşmiş seçimler, Andy Köşe Takımı’nın da tasarım anlayışını ve getireceği konforu tam olarak karşılıyor.

Andy’nin minimal çizgileri; kol yanlarındaki dekoratif dikişler, zengin kırlent uygulaması ve uzun ahşap ayaklarla birleşiyor. Modern şıklık, uyum ve dengeyle hayat buluyor. Doğal malzemelerle şekillenen tasarımlar, aydınlık ve ferah mekanlar yaratıyor. Monokrom renk paleti, bu zamansız stili tamamlıyor.

Moda ve dekorasyonun yeni modernizm anlayışı, minimalizme paralel seyrediyor. Tüm akımlara ve mikro trendlere rağmen sadelikten şaşmayanlar için kurallar basit: Andy Köşe Takımı’nı odadaki temel parça olarak alın. Onun renkleriyle uyumlu, minimalist tonlar; duvar rengi, parke ve halı gibi yardımcı oyunculara yol göstersin. Ahşap sehpa ve diğer aksesuarlarsa, hareket frekansını belirlesin. Sonuç: Yalın, samimi ve konforlu bir oturma odası.