ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA
ARORA

ARORA Koltuk Takımı

 

Klasik ve modern çizgileri bir arada barındıran Arora Koltuk Takımı, salonunuza yenilikçi bir hava katıyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

ARORA KOLTUK TAKIMI

Yeni nesil tasarımlarla zenginleştirilen Arora Koltuk Takımı, salonunuza klasikliği taşıyor. Koltuklarının kollarının yer alan deri kapitone görünüm ve kol üstü ped detayları, yaşam alanınızda modern bir görünüm oluşturuyor. Aynı zamanda ürünün sırt kısmında yer alan düğme dokunuşları da dikkatleri üzerine toplayan bir tasarımı beraberinde getiriyor.

Salonunuza giren herkesi büyüleyecek olan Arora Koltuk Takımı, tasarımının yanı sıra konforuyla da öne çıkıyor. Click-clack mekanizması sayesinde bu takım, misafirleriniz için konforlu bir uyku alanına dönüşüyor. Rahat oturum alanıyla konforunuzu artıran Arora Koltuk Takımı, evinizde günün yorgunluğunu atıp keyifle kahve içebileceğiniz en özel konumlardan biri oluyor.

Arora Koltuk Takımının farklı alternatiflerinden faydalanarak yaşam alanınız için en ideal seçimleri yapabilirsiniz. Minderli veya mindersiz alternatifler, konforlu kırlentler, ceviz ve füme-krom ayak seçenekleri, gövde, kırlent ve baza için renk alternatifleri ve daha fazlasıyla Arora Koltuk Takımı, salonunuz için en iyi seçimlerden biri oluyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Kalite detaylarda saklıdır