Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat

Bamboo Comfort

 

Dolgu malzemesi, mikro bambu tanecikler ve nano elyaftır. Nemi dengeler, uyku kalitesini arttırır. Bambu lifleri ve Tencel® sertifikalı kumaşı ise, teninizle pürüzsüz temas sağlar. Tencel doğal okaliptus ağacı liflerinin işlenmesi sonucu elde edilen bir özelliktir. Vücut ısısını sabitler.
  • Genel Bakış

Bamboo Comfort

Bahama orta sehpa takımı, iç içe geçebilen ve tasarımlarındaki şık detaylarla birbirlerinden ayrılan iki adet orta sehpayı buluşturuyor. Orta sehpalardan ilkinin yüzeyi tamamen ahşabın modern ve zamansız rengini taşırken diğer orta sehpanın yüzeyinde sizi beyaz rengin sadeliği karşılıyor.

Bahama orta sehpa takımının farklı boyutlardaki özel modüler tasarımı, size yaşam alanlarınızı daha pratik bir şekilde değerlendirme ve dekore etme fırsatı sunuyor. Orta sehpaların dayanıklı, ince ve siyah ayakları; sehpa takımını konumlandırdığınız yerde alandan tasarruf etmenize olanak tanıyor.

Evinizin dekorasyon stiline kolaylıkla uyum sağlayabilen ve tarzınızı kişiselleştirmenize yardımcı olan orta sehpa takımınızı misafirlerinizi ağırlarken, servis yaparken ya da dekoratif eşyalarınızı sergilerken gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.