Baza & Başlık

Bazalar & Başlıklar

Baza & Başlık

Uzun yıllara dayanan bilgi, teknoloji ve deneyimi ile kullanıcılarını kusursuz uyku ile buluşturan yatak markası Lova’yı yaratan Doğtaş, zengin ürün yelpazesindeki yatak ve uyku ürünleri ile de kullanıcılarını mutlu etmeyi sürdürüyor.

Bir Doğtaş markası olan Lova Yatak’ın yenilikçi ve modern çizgide tasarlanmış baza başlık modelleri, yatak odalarında şık bir ambiyans oluşturmaya yardımcı oluyor. Hem konforlu hem de işlevsel artılarıyla fark yaratan baza ve başlıklar, yatak odalarına yepyeni bir dekorasyon anlayışı kazandırıyor.

Birbirini Tamamlayan Baza Başlık Modelleri

Konforunuzu ve mutluluğunuzu ön planda tutarak dekore ettiğiniz yatak odanızın şıklığını tamamlayacak en önemli parçalar hiç kuşkusuz yatak baza başlık modelleriYatak başlığı ve bazalar, yalnızca şık bir görünümün anahtarı değil.

Aynı zamanda işlevsel özellikleri ile kullanıcılara eşsiz bir rahatlık sunan başlık ve bazalar, yatak odasının büyüklüğüne ve yatağın ölçülerine uygun şekilde tek kişilik ve çift kişilik olarak satışa sunuluyor.

Geceleri konforlu bir uyku uyumak isteyen, rahatında düşkün kişiler ya da evli çiftler için çift kişilik baza başlık modelleri ön plana çıkarken; yalnız yaşayan kişiler için hem estetik hem de kullanışlı tek kişilik baza başlık modelleri tasarlanıp üretiliyor.

Başlık modelleri, gece uyumadan önce kitap okurken ya da dinlenmek istediğiniz diğer zamanlarda yumuşak dokusu ile sırtınızı ve başınızı destekleyerek yüksek konfor sunuyor

Tarz ve uyumun adresi Doğtaş markası tarafından yaratılan Lova Yatak’ın her biri özgün çizgide tasarlanan yatak başlıkları ve bazaları pek çok farklı zevke hitap ediyor ve bulundukları mekana mükemmel bir atmosfer katarak dikkatleri üzerine topluyor.

İdeal Baza Başlık Nasıl Seçilir?

Yatak odanıza şıklık ve konfor katan en önemli mobilyalar arasından biri olan yatak baza başlık modellerini seçerken belli başlı kriterleri göz önünde bulundurmanız gerekiyor. Bu noktada baza ve başlıkların sahip olduğu tasarımlar bir hayli önem taşıyor.

Eğer aradığınız sade bir şıklık ise minimal tasarıma sahip yatak başlık modelleri, yatak odanızda hayalini kurduğunuz görünümü elde etmenize yardımcı olabilir. Bu doğrultuda sade ve şık tasarımı ile Asos başlık, modern görünümü ve fonksiyonel artıları ile Mira başlık ve stil sahibi çizgisi ile Likya karyola başlığı yatak odanıza uyum sağlayabilecek baza başlık modellerinden.

Öte yandan yatak odası dekorasyonu ve yatak başlığı konusunda geleneksel bir tarz benimsediyseniz kapitone dikişli Bruno set ve Desire set ile yatak odanızda hem modern hem de estetik bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Gösterişli ve ihtişamlı bir görünüm arayışındaysanız deri ve kapitone detayların sunduğu güçlü şıklığı, Venüs başlıkta bulabilirsiniz.

Genç ve trend bir görünüm için modern tasarımları ile göz dolduran, farklı renk alternatifleri bulunan Young Star baza modelleri yatak odanıza güne keyifle merhaba demenize yardımcı olacak enerjiyi katabilirsiniz.

İdeal baza başlık konusunda büyük önem taşıyan bir diğer ayrıntı da seçtiğiniz baza ve başlık modellerinin renkleri. Eğer yatak odanız küçükse açık tonlar odanızın daha geniş ve ferah görünmesi noktasında önemli bir rol üstlenir.

Eğer yalnızca baza satın alacaksanız öncelik sıralamanızda yatağınızın ölçülerine uygun başlık modelleri olmalıdır.

Kumaş ve deri ile kaplı başlıklarda kullanılan malzemenin kalitesi, kolay temizlenebilir olup olmaması gibi ayrıntıları mutlaka göz önünde bulundurmanızı ve seçimlerinizi buna uygun olarak yapmanızı tavsiye ederiz.

Bu kriterleri göz önünde bulundurarak yaptığınız değerlendirmeler sonucunda Doğtaş ve Kelebek mağazalarında satışa sunulan Lova Yatak baza başlık modellerine göz atabilir, güvenle seçiminizi yapabilirsiniz.

Devamını Oku