BIANCA İkili Yataklı Koltuk

 

Koltuk takımında modern, sade, kullanışlı ve şık bir tasarım arayanlar için; taş, toprak, çiçek gibi doğanın içinden gelen renk ve desenler birleşerek Bianca koltuk takımını oluşturdu.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

BIANCA İKİLİ YATAKLI KOLTUK

Dingin ve bir o kadar göz dolduran renk tonları, abartısız ama çarpıcı hatlar, ergonomik tasarımlar, doğadan ilham alan kırlent desenleri Bianca koltuk takımında bir araya geliyor.

Yaşam alanlarınızda keyifli ve huzurlu saatler vadeden Bianca koltuk takımı; hareketli sırt mekanizması ile sadece göz zevkini değil konforu da önemsediğini kanıtlıyor.

Kol yanlarındaki geometrik dikişler, hızla akan ve yeniliğe koşan zamanın içinde kalmanızı sağlıyor.

Bianca ile geçirdiğiniz zamanlar, çok daha keyifli. Çünkü içinde konfor ve rahatlık var. Film izlemek, kitap okumak, pencerenin dışında akan yaşamı seyretmek, sohbet etmek ve daha fazlası Bianca koltuk takımının sunduğu rahatlıkla her zamankinden daha keyifli.

Dilerseniz tek kişilik yatağa da dönüştürebileceğiniz koltuklar, temizliği pratik hale getiren yerden yüksek metal ve ceviz/ekru ayak alternatifleri ile şehirli kimliğinden taviz vermiyor. Tüm parçalar şık, elegant ve göz alıcı.

Doğtaş markası ayrıcalığı ile tasarlanmış Bianca koltuk takımı şehirli bir tarzın en özgün ve göz okşayan seçeneğidir.

Çünkü siz en güzelini hak ediyorsunuz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

BIANCA Kalite detaylarda saklıdır