YAŞAM ALANLARI KOLEKSİYONLAR

BOLTON BERJER

2.507 TL İndirimli Fiyat 1.755 TL

BOLTON BERJER

2.507 TL İndirimli Fiyat 1.755 TL Aralık Ayına Özel Fiyat 1.580 TL

Yüksek tavanlı, geniş pencereli, bol ışık alan bir ev... Yere kadar uzanan tül perdelerin arasından görünen yemyeşil bahçe. Sevdiğiniz her şeyi bir araya getirecek bu eve yakışacak tek bir koltuk takımı var: Bolton Chester Serisi. Ekru rengi, kapitone yüzeyi ve romantik çizgileriyle zarafetin temsilcisi. Vazolardaki birbirinden güzel canlı çiçeklerin, çerçevelerinizin ve melek formundaki biblolarınızın eşlik edebileceği incelikte bir koleksiyon.

Bolton Chester’ın kapitone yüzeyi, kolçaklarındaki ve sırt kısmındaki kıvrım detayları romantik akımı sevenlere hitap ederken; açık rengi ve farklı desenlerdeki kırlentleriyle hafif ve ferah bir hava yaratıyor. Ceviz ve ekru renklerdeki ayak alternatifleri, oluşturduğu aydınlık ortamı dekorasyon tercihlerinize göre şekillendirmenize imkan tanıyor. Üstelik tüm bunları konfordan ödün vermeden yapıyor.

Bolton Chester Koleksiyonu size ve konuklarınıza yorgunluğunuzu atacağınız bir oturma deneyimi yaşatacak. Leziz ikramlar ve özenli sunumlar eşliğinde gerçekleştireceğiniz sohbetlerin zarif tamamlayıcısı olacak. İkili ve üçlü koltukların yanında berjeriyle de tüm misafirlerinize keyifli bir ortam hazırlayacak. Yeni bir klasik arayışında olanlar için.

BOLTON BERJER

BOLTON BERJER

Genişlik: 850
Yükseklik: 930
Derinlik: 910

BOLTON KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

BOLTON

G: 2460 / Y: 950 / D: 880 BOLTON ÜÇLÜ KOLTUK
5.621 tl 3.935 tl
+ 1 ADET -

BOLTON

G: 2170 / Y: 950 / D: 880 BOLTON İKİLİ KOLTUK
3.571 tl 2.500 tl
+ 1 ADET -

BOLTON

G: 850 / Y: 930 / D: 910 BOLTON BERJER
2.507 tl 1.755 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol