EN TR

BOLTON KOLTUK TAKIMI

BOLTON KOLTUK TAKIMI

Yüksek tavanlı, geniş pencereli, bol ışık alan bir ev... Yere kadar uzanan tül perdelerin arasından görünen yemyeşil bahçe. Sevdiğiniz her şeyi bir araya getirecek bu eve yakışacak tek bir koltuk takımı var: Bolton Chester Serisi. Ekru rengi, kapitone yüzeyi ve romantik çizgileriyle zarafetin temsilcisi. Vazolardaki birbirinden güzel canlı çiçeklerin, çerçevelerinizin ve melek formundaki biblolarınızın eşlik edebileceği incelikte bir koleksiyon.

Bolton Chester’ın kapitone yüzeyi, kolçaklarındaki ve sırt kısmındaki kıvrım detayları romantik akımı sevenlere hitap ederken; açık rengi ve farklı desenlerdeki kırlentleriyle hafif ve ferah bir hava yaratıyor. Ceviz ve ekru renklerdeki ayak alternatifleri, oluşturduğu aydınlık ortamı dekorasyon tercihlerinize göre şekillendirmenize imkan tanıyor. Üstelik tüm bunları konfordan ödün vermeden yapıyor.

Bolton Chester Koleksiyonu size ve konuklarınıza yorgunluğunuzu atacağınız bir oturma deneyimi yaşatacak. Leziz ikramlar ve özenli sunumlar eşliğinde gerçekleştireceğiniz sohbetlerin zarif tamamlayıcısı olacak. İkili ve üçlü koltukların yanında berjeriyle de tüm misafirlerinize keyifli bir ortam hazırlayacak. Yeni bir klasik arayışında olanlar için.

BOLTON KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol