BRADY Mutfak Seti

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Ahşap ve metal bir araya geliyor, ortaya klasik ve modern tarzın kusursuz bir uyum sergilediği Brady mutfak seti çıkıyor. Yalın, modern ve doğal görünümlü bir masa sandalye takımı arıyorsanız doğru yerdesiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

BRADY MUTFAK SETİ

Ahşabın doğal ve sıcak görünümünü mutfağınıza taşıyacak Brady mutfak seti ile modern tarza sahip dekorasyonunuzu en şık, en yalın şekilde tamamlamaya ne dersiniz?

Mutfak bir evin en samimi, en sıcak mekanı. Ailecek hazırlanan yemekler, hep birlikte kurulup hep birlikte oturulan sofralar, günün her saati çayın ya da kahvenin belki bir parça tatlının eşlik ettiği sohbetler hep mutfakta, hep bir masanın başında gerçekleşiyor. Bu da mutfağı ve mutfak masasını daha da özel kılıyor. Brady mutfak seti, modern görünümü ve tasarımıyla bu özel anların daha konforlu ve keyifli olmasına destek oluyor.

Ceviz ahşap malzemenin siyah renkli metal malzeme ile mükemmel bir uyum sergilediği ürün grubu, modern bir mekan yaratmak isteyenler için ideal. Doğal malzemenin öne çıktığı, yalın ve minimalist bir masa ve sandalye takımı arıyorsanız Brady mutfak seti ile mutfağınızın tam da istediğiniz görünüme kavuşmasını sağlayabilirsiniz.

Bir masa ve dört sandalyeden oluşan mutfak setini yakından inceleyerek mutfağınızı güzelleştirecek, zevkinizi en iyi şekilde yansıtacak bir adım atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

BRADY Kalite detaylarda saklıdır