BRITA Yatak Odasi

products.top.description

Brita Yatak Odası, tasarımı, fonksiyonelliği ve farklı alternatifleriyle odanıza eşsiz bir görünüm kazandırmayı bekliyor!
  • products.descriptiontab.title

BRITA YATAK ODASI

Brita koleksiyonunda yer alan, tamamlayıcı Brita Yatak Odası, tarzı ve şıklığıyla görenleri kendine hayran bırakıyor. Yatak odanızda benzersiz bir görünüm oluşturan Brita Yatak Odası, hem modern hem de doğal bir tasarımla karşınızda yerini alıyor. Brita Yatak Odası, farklı alternatiflere sahip parçalardan oluşuyor. Böylece odanızın büyüklüğüne ve ihtiyaçlarınıza göre tercihler yapabilirsiniz.

Beş kapılı, altı kapılı veya sürgülü olmak üzere üç dolap seçeneğiyle, farklı renk ve cam alternatifleriyle, karyola, puf ve ayna seçenekleriyle Brita Yatak Odası, tasarımınızı özgürce oluşturabilmenize imkan tanıyor. Brita Yatak Odasının dolap seçeneklerinde pilli ve sensörlü LED askılıklar da bulunabiliyor. Böylece giysilerinizi rahatça bulabilmenizi sağlayan Brita Yatak Odası, fonksiyonelliğine bir kez daha vurgu yapıyor.

Dolap kapaklarındaki gold metaller ve kahverengi detaylarla tarzına modern bir dokunuş katan Brita Yatak Odası, ayak ucu ve makyaj masası için puf seçenekleriyle ise odanızda konforu yakalamanızı sağlıyor!