CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON

CARBON Tv Ünitesi

 

Modern tasarım çizgilerini ışıltılı ve zarif detaylarla zenginleştiren Carbon TV ünitesi ile yaşam alanınızda göz alıcı bir atmosfer oluşturabilirsiniz.
  • Genel Bakış

CARBON TV ÜNİTESİ

Doğal masif görünümlü ceviz çerçevelerin ayna parlaklığına sahip siyah kapaklarla buluşması, Carbon TV ünitesine modern ve ihtişamlı bir tarz kazandırıyor. Kapak çerçeve profilleri, kulplar ve ayaklarda tercih edilen gold ışıltısı ise tasarıma şık ve sofistike bir dokunuş katıyor.

Kusursuz bir uyuma sahip özgün tasarımıyla farklı zevklere hitap etmeyi başaran Carbon TV ünitesi, fonksiyonellikten de ödün vermiyor. Farklı ölçülerde tasarlanan modüller sayesinde televizyon ünitenizi zevkinize ve yaşam alanınızın genişliğine göre kişiselleştirebilirsiniz.

Alt modüller arasından evinize en uygun olanı tercih ettikten sonra TV ünitenizi üst modüller ile zenginleştirebilirsiniz. Dilerseniz fonksiyonel açık rafları seçerek kitaplarınızı ve dekoratif objelerinizi sergileyebilirsiniz.

Salonunuzda ya da oturma odanızda ekstra depolama alanına ihtiyaç duyuyorsanız hem televizyon sehpanızın kapaklı bölmelerini kullanabilir hem de kapaklı üst dolapları tercih ederek dağınıklığı önleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve fonksiyonel modüllerle oluşturduğunuz üniteniz ile evinizde keyifli bir televizyon köşesi oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.