CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON
CARBON

CARBON Yemek Odası

 

Zengin renk ve doku kombinleri ile modern tarzın asaletini yansıtan Carbon yemek odası takımı, yaşam alanlarına benzersiz bir zarafet taşıyor.
  • Genel Bakış

CARBON YEMEK ODASI

Modern tasarım çizgisini incelikli detaylarla buluşturan Carbon yemek odası takımı, yaşam alanlarında zarif bir tarza imza atmak isteyenleri cezbediyor. Özgün tasarımıyla hem yalın hem iddialı olmayı başaran yemek odası takımı, farklı malzemeleri bir araya getirerek görsel bir zenginlik sunuyor.

Carbon yemek odası takımı, siyah ve cevizin benzersiz uyumunu özel detaylarla tamamlıyor. Doğal masif etkisine sahip kapakları ve çekmeceleri çevreleyen gold profil, gold kuplar ve ayaklar tasarıma göz alıcı bir ışıltı katıyor.

Carbon yemek odası takımını yaşam alanınıza göre kişiselleştirebilirsiniz. İhtiyacınıza ve alanınıza göre sabit ya da açılır masa alternatiflerinden birini tercih edebilirsiniz. Takımınıza konsolun yanı sıra bir dresuar ekleyebilir, koleksiyonun bir parçası olan füme aynalarla şık bir atmosfer yaratabilirsiniz.

Salonunuzun tamamında benzer bir tasarım çizgisini sürdürmek için orta sehpa ve puf gibi mobilyaları da takımınızla birlikte kullanabilir, Carbon koltuk takımı ile çarpıcı bir bütünlük oluşturabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.