EN TR

CARINA C KÖŞE TAKIMI SOL

CARINA C KÖŞE TAKIMI SOL

Metropol yaşamının hızına uygun, genç ve kullanışlı bir koleksiyon. Carina Köşe Takımı, çok fazla eşyaya ihtiyaç duymadan kendini dekoratif olarak ifade edebilenlerin tercihi. Farklı modülleri sayesinde dar ya da geniş birçok eve uyum sağlayan Carina, adeta bir joker parça.

Carina’nın en önemli fonksiyonu, C ve L formu alabilen bir yapıya sahip olması. Böylelikle istenildiği kadar alan yaratıyor. Farklı kumaş ve desen seçenekleri, kimlik tanımlaması yapmasını sağlıyor. Onun başlı başına karakterli duruşunu çok fazla detaylandırmaya gerek yok. Renkli duvarlar, fotoğraflar ve aksesuar olarak kullanılan lambader işinizi görecektir. Carina’nın kendinden emin tavrının kaynağı hem işlevselliği, hem de tarz sahibi oluşu.

CARINA C KÖŞE TAKIMI SOL

CARINA C KÖŞE TAKIMI SOL

Genişlik: 374
Yükseklik: 75
Derinlik: 224

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol