CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE
CATHERINE

CATHERINE Orta Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 tl lik alışverişinize 1.200 tl indirim

Beyazın zarafeti altın ışıltılı detayların şıklığıyla buluştu ve ortaya Catherine orta sehpa çıktı! Size her an kendinizi özel hissettiren bir tasarımı salonunuza, oturma ya da yemek odanıza taşımak için bu zarif orta sehpayı hemen inceleyebilirsiniz.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

CATHERINE ORTA SEHPA

Evinizin dekorasyonunda özel ve fonksiyonel ürünler tercih etmek, yaşam alanlarınızın atmosferine ve görünümüne yepyeni bir dokunuş katmaya ne dersiniz? Yanıtınız “Evet” ise oturma grubunuza yeni, şık, zamansız ve zarif bir hava katacak Catherine orta sehpa ile mutlaka tanışmalısınız.

Catherine orta sehpanın altın ışıltılı kulbundan tutarak kolaylıkla açabileceğiniz çekmecesi, sunduğu geniş saklama alanıyla yaşam alanlarınızı daha düzenli ve şık bir görünüme kavuşturmanıza yardımcı oluyor. Orta sehpanın geniş yüzeyi, en sevdiğiniz dekoratif aksesuarları ve sıklıkla kullandığınız eşyaları dilediğiniz her an elinizin altında bulundurmanıza olanak tanıyor.

Catherine orta sehpanın taşıdığı sade ve zamansız çizgiler, kullanmayı tercih ettiğiniz dekorasyon stiline hemen uyum sağlıyor. Yaşam alanlarınızda yerden tasarruf ederken etkileyici bir tasarımı tercih etmek, üstelik bu esnada pratiklikten asla ödün vermemek bu özel orta sehpa ile çok kolay!

CATHERINE Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.