Mağazadaki uzmanlarımızla şimdi canlı görüşün!
Görüşme Başlat
Charlotte
Charlotte
Charlotte
Charlotte
Charlotte
Charlotte
Charlotte

Charlotte Charlotte

 

Charlotte, ustalık eseri işçilik detaylarıyla dolu. Yatak yan duvarları (bordür) tamamen el dikişi. Yatağın üst katmanında yer alan kapitonelerdeki ponponlar tek tek elde işleniyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

Charlotte

Beyaz mobilyanın asaleti, yumuşacık kumaş dokusuyla birleşince ortaya rüya gibi bir yemek odası takımı çıkıyor. Farklı renklerle dostça bir uyum yakalayan beyaz tonlar, bir yaz gecesi göğünden ilham alan maviyle, Art Deco tarzın estetik mirasını yemek odalarınıza taşıyor. Geometrik hatların keskin ve kendinden emin karakteri, modülerlik ve fonksiyonellik ile birleşince Catherine Yemek Odası’na dönüşüyor. Gövdenin jasmin rengi, kapaklarda ve klapalarda koton vizon renk üzerine dacras jasmin profil ve gold şeritlerle bütünleşiyor ve ortaya o mükemmel resim çıkıyor.

Çekmece rayları hem ürün ömrünün uzun olması hem de konforlu kulanım için yavaşlatıldı. Menteşeler ise adaptörlü yavaşlatıcılar ile nitelik kazandı.

Sadece dolap kulplarındaki zarafet bile sade bir konsolu şık hale getiriyor. Tıpkı sade bir elbisenin, yakasına iliştirilen bir broşla çarpıcı hale dönüşmesi gibi. Dört adet üçgenden oluşan kare kulplar, bembeyaz zemini hem hareketlendiriyor hem de Doğtaş karakteristiğini hissettiriyor.

İstek ve beklentilerinize göre tasarlanan yemek masası, sabit veya açılır şekilde kullanılabiliyor.

Temizliği kolaylaştıran ve estetik ifadenin altını kalın çizgilerle çizen yüksek ayak yapısı, açılır masa, kapak yavaşlatma özelliği ile sadece güzel değil aynı zamanda kullanışlı da bir konsepti yansıtan Catherine Yemek Odası takımı göz kamaştırıyor. Ev sahibinin payına da anın keyfini çıkarmak ve gururlanmak düşüşüyor. Catherine yemek odası takımı; zarif ve aynı zamanda gösterişli hatları, geometrik kapak kulplarına atıf yapan aynası; konsol, masa ve aynadaki gold geçişleri, asil duruşu ve çekim gücü ile yüksek moda anlayışını başarıyla temsil ediyor.

Üstelik tüm bu konfor, siz mobilyalarınızı huzur ve güven duygusuyla kullanabilesiniz diye Doğtaş’ın 7 yıllık garantörlüğüyle sabitlendi.

Kendinizi ve konuklarınızı şımartmanın en kestirme yolu bir Doğtaş mağazasından geçiyor. Cazibeyi sadeliğin içine başarıyla gizleyen ve asil bir şıklığı fısıldayan Catherine yemek takımı, evinize değer ve ekstra güzellik katmak için sizi bekliyor.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

Kalite detaylarda saklıdır
  • Yatak Boyutu Çift Kişilik
  • Ebat 160x200
  • Ebat 180x200