CLARA Genç Sandalye Gk:2024

  • Genel Bakış

CLARA GENÇ SANDALYE GK:2024

Clara genç odası, ahşap cevizin doğallığını zarif tasarım çizgileriyle buluşturuyor. Odalarında yalın bir dekorasyon stilini tercih eden gençlerin tercihi olan Clara genç odası, bulunduğu her ortama modern bir hava kazandırıyor.

Ahşap cevizin özgün dokusu, bronz metal kulplarla ve bu kulpları süsleyen deri detaylarla zenginleşiyor. Tasarımından malzemesine tüm bileşenleriyle sadeliğin zarafetini yansıtan Clara genç odası, sadece gençlere değil minimal çizgilerden hoşlanan herkese hitap ediyor.

Clara genç odasının fonksiyonel modüllerini inceleyerek ihtiyaçlarınız doğrultusunda bir takım oluşturabilirsiniz. Odanın büyüklüğüne göre değişen ölçülere sahip bazalı ve bazasız karyola seçeneklerinden beklentilerinize uygun olanı seçebilirsiniz. Gardırop seçiminizi ise farklı büyüklükteki gardırop modelleri arasından yapabilirsiniz.

Clara genç odası takımını komodin, şifonyer, çalışma masası, çalışma masası üst modül, kitaplık gibi farklı ürün alternatifleri ile tamamlayarak stil sahibi bir genç odasına imza atabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.