CLARA Zigon Sehpa

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Söz konusu ev dekorasyonu olduğunda tercihiniz minimal çizgilerden ve doğal dokulardan mı yana? Clara zigon sehpa, yalın hatları ve ceviz rengi ahşabı ile rafine zevkinize fazlasıyla hitap ediyor.
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

CLARA ZİGON SEHPA

Sonbahardan ilham alan Clara koleksiyonunda yer alan Clara zigon sehpa, ceviz rengi ahşabın bulunduğu her ortama sıcaklık katan doğal dokusunu son derece yalın bir tasarımla buluşturuyor. Ortaya her zevke hitap eden ve bulunduğu her ortama yakışan, zamansız bir zigon sehpa modeli çıkıyor.

Clara zigon sehpa, farklı boyutlarda iki sehpadan oluşuyor. Salonunuz yeteri kadar geniş değilse, iç içe geçerek az yer kaplayan zigon sehpa modelini tercih edebilirsiniz. Zigon sehpanın yalın ve modern tasarımı, hayatınızı kolaylaştıran bir işlevsellikle birleşerek hem şıklık hem pratiklik sunuyor.

Salonunuzun, oturma odanızın bir köşesinde ya da koltuklarınızın hemen yanında yerleştirebileceğiniz zigon sehpanızın üstünü çerçeve, biblo gibi dekoratif objelerle süsleyebilirsiniz. Film izlerken ya da kitap okurken çayınızı, kahvenizi, atıştırmalıklarınızı sehpanızın üzerine koyabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

CLARA Kalite detaylarda saklıdır