CLARISSA
CLARISSA

CLARISSA Tv Ünitesi

Retro tarzın modern detaylarla hareketlendirildiği Clarissa TV ünitesi ile cevizin sıcacık ve doğal görünümünü oturma odanıza taşımaya ne dersiniz? Clarissa koleksiyonunda yer alan ürün, dekorasyonunuza bambaşka bir hava katacak!

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Modüller ve Ürün Boyutları

CLARISSA TV ÜNİTESİ

Oturma odanız için retro tarzdaki dekorasyonunuzu tamamlayacak bir TV ünitesi arayışındaysanız Clarissa TV ünitesi ile tanışın. Ceviz renkli ahşabın sıcacık rengiyle yaşam alanlarınızı güzelleştirin!

Minimal ve yalın tasarımıyla çabasız bir güzelliği vurgulayan Clarissa TV ünitesi, zarif detaylarıyla ve kullanışlı yapısıyla televizyonunuz için fonksiyonel bir alan oluşturmanıza imkan tanıyor. Tasarım, cevizin kendine has retro ve nostaljik görünümünü, geometrik yüzeyleri ve çerçeveleriyle yumuşatıp modernleştiriyor.

Üst ve alt olmak üzere iki modülden oluşan Clarissa TV ünitesinin alt modülü iki kapalı, bir açık alandan oluşuyor. Açık alan; oyun konsolu, uydu alıcısı, medya oynatıcısı ve benzeri cihazların konumlanması için oldukça uygun. Tek kulplu kapalı alanlar ise görünmesini istemediğiniz eşyaları saklamanız için ideal. Alt modülün geniş üst yüzeyi sadece televizyonunuzu değil, dekorasyonunuza renk katacak aksesuarlarınızı da sergilemeniz için de yeterli alan sunuyor.

Ürün, üst modülüyle de eşyalarınızı saklamak için bir alan sunuyor. Üst modül tamamen kapalı, dikdörtgen bir dolaptan oluşuyor. Kapalı alanlarıyla fonksiyonellik sunan, detaylarıyla ve rengiyle dekorasyonunuzu zenginleştirecek Clarissa TV ünitesini hemen keşfedin.

CLARISSA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.