COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN

COLIN Koltuk Takımı

%50’ye varan indirime ek her 14.900 TL'lik alışverişinize 1.200 TL indirim

Colin koltuk takımı ile fonksiyonellik, spor şıklık ve konfor bir arada! Oturma odası ya da salonunuz için beklentilerinizin üstünde bir koltuk takımına sahip olmak için ürün grubunu yakından inceleyin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

COLIN KOLTUK TAKIMI

Spor tarzda, rahat ama çok şık bir koltuk takımı arıyorsanız Colin koltuk takımı ile yaşam alanınıza hayal ettiğiniz dokunuşu katmanın tam zamanı!

Hızlı ve yorucu bir günün ardından eve geldiğinizde enerjik bir atmosferle karşılaşmak, kendinizi konforlu bir koltuğa atmak için ihtiyacınız olan tüm özellikler Colin koltuk takımında. Ürün grubu; kavisli S kol tasarımı, tercihinize göre siyah ya da gold renklerde hazırlanacak modern ayakları, kapitone dikiş detayları, hoş kırlentleri ile odanızı güzelleştiriyor.

Üstelik sadece bununla kalmıyor. Fonksiyonel özellikleriyle dinlenirken, sevdiklerinizle sohbet ederken ya da televizyon izlerken en rahat şekilde oturmanıza destek oluyor. Hareket edebilen sırt mekanizması fonksiyonelliği üst düzeye çıkarıyor, iki farklı kullanıma da olanak tanıyor. Colin koltuk takımının Relax sırt mekanizması sayesinde koltuğunuzda daha rahat oturmak için sırt kısmını geriye doğru yatırabilir ya da tamamen yatay pozisyona getirip yatak olarak kullanabilirsiniz. Colin koltuk takımı ile hem siz hem de misafirleriniz çok rahat edecek!

Fonksiyonelliğin spor şıklıkla buluştuğu Colin koltuk takımını daha yakından inceleyerek evinize güzellik katabilir, beğendiğiniz diğer Doğtaş ürünleriyle kombinleyebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

COLIN Kalite detaylarda saklıdır