COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN
COLIN

COLIN Koltuk Takımı

 

Colin koltuk takımı ile fonksiyonellik, spor şıklık ve konfor bir arada! Oturma odası ya da salonunuz için beklentilerinizin üstünde bir koltuk takımına sahip olmak için ürün grubunu yakından inceleyin!
  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

COLIN KOLTUK TAKIMI

Evinizdeki yaşam alanlarının hem hayalinizdeki konfor düzeyini karşılayabilmesi hem de sizi yansıtan bir dekorasyon stilini taşıması son derece önemli. Colin berjerin özel ve fonksiyonel tasarımı, evinde sportif şıklığı benimseyenlerin tüm beklentilerini karşılıyor. Bel desteği bulunan yumuşak süngerli yapısı, Colin berjerin size maksimum konfor deneyimi sunmasını sağlıyor.

Colin berjerin sırt kısmında yer alan baş desteği, arkanıza yaslandığınız anda aradığınız rahatlığa kavuşmanıza olanak tanıyor. Ürünün ince ve siyah renkli ayakları, evinizi temizlerken ya da berjerin yerini değiştirirken size pratiklik kazandırıyor. Öte yandan, ürünün tasarımı sayesinde evinizdeki dar ve değerlendirmesi zor alanlara yeni bir soluk getirmek de mümkün.

Soğuk ve yumuşak tonları sevenler için Colin berjer birbirinden yaratıcı dekorasyon fikirlerini mümkün kılıyor. Siz de Colin koleksiyonunun beraberinde getirdiği rüzgârı evinizin dekorasyonuna taşıyabilir; modern, şık ve sportif bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

COLIN Kalite detaylarda saklıdır