COLIN PLUS
COLIN PLUS

COLIN PLUS Koltuk Takımı

 

Colin Plus koltuk takımı ile spor şık tasarımıyla yaşam alanınızda dinamik bir görünüm oluşturun.
  • Genel Bakış

COLIN PLUS KOLTUK TAKIMI

Colin Plus koltuk takımı, spor ve şık çizgileriyle salonunuza eşsiz bir hava kazandırıyor. Kavisli S kol yapısıyla farklı bir tasarım oluşturan ürün, keten ve nubuk kumaşlarıyla görünümünü taçlandırıyor. Ceviz ahşap ayakları ve renkli kırlentleriyle ise tasarımını tamamlıyor.

Salonunuzun dekorasyonuna dinamik bir hava katan Colin Plus koltuk takımı, fonksiyonelliği ve rahatlığıyla da öne çıkıyor. Günün yorgunluğunu atıp, rahat bir şekilde kahvenizi yudumlayabileceğiniz Colin Plus koltuk takımı, konforunuzu artırmanıza yardımcı oluyor.

Colin Plus Koltuk Takımı, birbirinden bağımsız hareket eden sırt mekanizmasıyla fonksiyonel bir kullanım imkanı sunuyor. Ek olarak yatak olabilme özelliği ile misafirlerinizi rahat ettirebilmenize olanak tanıyor.

Üçlü koltuğunda farklı boyutlarda 4 kırlent bulunan, kollarının dışında dekoratif nokta dikişi uygulamasına sahip olan, kol sırtında kapitone bel desteği ve berjerde ise bas desteği yer alan Colin Plus koltuk takımı, şık görünümünü tüm bu detaylar ile tamamlıyor

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.