EN TR

COUNTRY YAN SEHPA

COUNTRY YAN SEHPA

Romantik detayların hakim olduğu, mutlu ve aydınlık bir yemek odası. Country Serisi evde açan çiçekler için bir bahçe, güzel yemekler için bir davet sofrası niteliğinde.

Country Koleksiyonu, farklı alanlar ve zevkler için modüler çözümler sunuyor. Konsoldan TV ünitesine, orta ve yan sehpadan vitrine her parça, baharın pozitif enerjisini üzerinde taşıyor. Fonksiyonel çözümler, tabiatın uyanışına ortak oluyor. Doğal ısı her yerde hissediliyor. Mobilyaların başrolü bir kez daha çiçekler ve doğayla paylaştığı seri, yemek odasında tüy gibi narin bir görünüme imza atıyor.

Country Yemek Odası Takımı sayesinde evinizde yıl boyu sürecek bahar havası, size mevsimlerarası bir yolculuk yaptıracak.

COUNTRY YAN SEHPA

COUNTRY YAN SEHPA

Genişlik: 462
Yükseklik: 550
Derinlik: 462

COUNTRY YEMEK ODASI TAKIMI ÜYELERİ

+ 4 ADET -

LENA

G: / Y: / D: LENA SANDALYE

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol