DIAMOND Pathos Yaprak

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

DIAMOND PATHOS YAPRAK

Giyim tarzınızdan hobilerinize, gündelik yaşam temponuzdan alışkanlıklarınıza kadar sahip olduğunuz birçok özellik kişiliğiniz hakkında pek çok ipucu barındırıyor. Kullanmayı tercih ettiğiniz dekorasyon stili ve evinizin atmosferi de kişiliğinizi yansıtan faktörler arasında. Eğer siz de şehir hayatının coşkusunu, temposunu ve yoğunluğunu dengeleyen bir dekorasyon stili tercih ediyorsanız Diamond orta sehpa ile mutlaka tanışmalısınız!

Diamond koleksiyonunun üyelerinden biri olan orta sehpa, şehir hayatının coşkulu ve hareketli tarzından ilham alınarak tasarlanmış bir ürün olarak karşınıza çıkıyor. Farklı geometrik formların kusursuz uyumunu yaşam alanlarınıza taşıyan özel tasarım, dekorasyonunuza yeni, zarif ve zamansız bir dokunuş katmanıza olanak tanıyor.

Diamond orta sehpa, gösterişli kapitone detayları altın detaylı geçişlerle buluşturuyor. Özel bir kulp tasarımı barındıran geniş çekmecesi, orta sehpanızı kullanırken pratik ve işlevsel bir deneyim yaşamanızı sağlıyor. Siz de Diamond orta sehpayı yaşam alanlarınızın odak noktalarına taşıyabilir, oturma ve yemek odalarınızın atmosferini tümden değiştirebilirsiniz.

Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.

DIAMOND Kalite detaylarda saklıdır