EN TR
Doğtaş, Batman Çocuk Odası’nı karne partisiyle tanıttı!

En sevilen süper kahramanlardan Batman’i çocukların odalarına taşıyan Doğtaş, 9 Haziran Perşembe günü Party Kids’te gerçekleştirdiği Karne Partisi’nde, lisanslı ürünü Batman Çocuk Odası’nı tanıttı. Bu keyifli davete Asuman Güreli, Elif Gönlüm, Pınar Tezcan Özçapkın, Nergis Pekuysal, Candan Ramazanoğlu gibi moda, sanat ve cemiyet hayatından birçok ünlü isim çocuklarıyla birlikte katıldı. 

Warner Bros. ortaklığında; tüm lisans hakları Doğtaş’a ait olan ve her detayında Batman’in gücünün hissedildiği Batman Çocuk Odası ile çocuklar Gotham City’nin büyülü dünyasında bir serüvene çıkıyor.

Batman’ın gizem dolu dünyasını çocuk odasına, Batman’in meşhur arabası “Batmobile”i etkileyici detaylarıyla büyüleyen bir karyolaya dönüştüren Doğtaş, macerayı sinema perdesinden çocukların odalarına taşıyor. 

Orijinalinden ayırt edilemeyen Batmobile şeklindeki karyolası, Batman figürlü kitaplığı, geniş iç hacmi, raf sistemleri ve çekmece detaylarına sahip dolabı, ürüne özel tasarlanan duvar rafı, kapak ve çekmecelerindeki Batman logolu kulpları, sandalyesi ve halısı ile Batman Çocuk Odası, her detayında Batman’in gücünü taşıyor.

Batman Çocuk Odası 4.750 TL fiyatıyla, Doğtaş mağazalarında Batman gücünü odalarında hissetmek isteyen çocukları bekliyor! 


Bilgi için;

Mehmet Öner

Effect Halkla İlişkiler

mehmetoner@effect.com.tr 

0541 247 04 64 


ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol