EN TR
Doğtaş, Çorum’da Yeni Mağazasını Açtı

Yamanlar Cihanbey Mobilya şirketinin sahipleri olan Dursun Ceylan ve Muammer Yaman iş birliğinde hizmete giren Doğtaş açılışına; Çorum Valisi Necmettin Kılıç, AK Parti Çorum Milletvekili Ahmet Sami Ceylan, Belediye Başkan Yardımcısı Alper Zahir, Belediye Başkan Yardımcısı Turhan Candan, İl Genel Meclis Başkanı Halil İbrahim Kaya, Merkez İlçe Başkanı Erhan Akar, Ticaret Odası Başkanı Çetin Başaranhıncal, Doğtaş Satış ve İş Geliştirme Direktörü Aydın Özçelik, Doğtaş yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

2017 yılında yüzde 52 büyüme gerçekleştiren Doğtaş, 2018 yılına da hızlı başladı. Mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, müşterilerinin yaşam alanlarına keyif katmayı amaçlayan, onlara uygun çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran, takip edilen, fikir danışılan bir marka konumunda olan Doğtaş, Türk mobilya sektöründe ustalığını da kanıtlamış durumda.

Trendlere uygun ürün portföyü, yenilenen mağaza konseptleri, satış sonrasında fark yaratan uygulamaları ve önümüzdeki günlerde yapacağı yeniliklerle 2018’de de mobilya perakendeciliğinde adından söz ettirecek olan Doğtaş Mobilya’nın, yeni yatak markası Lova da artık her mağazasında satışta.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Doğtaş, en beğenilen şirketler araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahip. Doğtaş, Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına mobilya sektöründen giren tek marka. Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülen Doğtaş, son olarak Superbrands Turkey listesinde de yer alarak Türkiye’nin Süper Markası ödülünü de almaya hak kazandı.

Açılışa gelenler çekilişte sürpriz hediyeler kazandı.

Çok sayıda davetlinin katıldığı açılışta gerçekleştirilen çekilişte; 1 kişiye lambader, 1 kişiye berjer, 10 kişiye kırlent, 10 kişiye Lova yastık, 1 kişiye yan sehpa, 1 kişiye Doğtaş’tan 500 TL’lik indirim çeki hediye edildi.

Adres: Ulukavak Mah. Çevreyolu Bulvarı No:77 Merkez / Çorum

Doğtaş Exclusive Çorum Tel: 0364 777 35 00

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol