EN TR
Doğtaş, Gaziantep’teki ikinci mağazasını açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş’ın, yurt genelinde gerçekleştirdiği mağazalaşma atağı devam ediyor. Nisan ayı içerisinde 6 Exclusive mağaza açacak olan Doğtaş’ın, Gaziantep Şehitkamil’de 1.000 m2 büyüklüğündeki ikinci mağazası da hizmete başladı. 

7 Nisan Perşembe günü gerçekleşen yeni Doğtaş Exclusive mağazasının açılışına; Doğtaş CEO’su Hulusi Acar, Doğtaş yöneticileri, çevre illerdeki Doğtaş bayileri ve çok sayıda davetli katıldı. 

Açılışta, Doğtaş’ın yurtiçi ve yurtdışı mobilya pazarına yönelik stratejisi doğrultusunda hızla büyüdüğünü ifade eden Doğtaş CEO’su Hulusi Acar; “Müşteri odaklı yönetim anlayışımız, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, tasarımda farklılaşan, trend belirleyen koleksiyonlarımız, elde ettiğimiz başarılar ve aldığımız ödüllerle heyecanlı yolculuğumuza devam ediyoruz. Yurtiçinde 141, yurtdışında 51 noktadaki Doğtaş Exclusive konsept mağazalarımızda, farklı bir müşteri deneyimi yaşatarak, ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu ay 6 yeni mağazamızın açılışını gerçekleştireceğiz. Bugün Gaziantep’teki ikinci mağazamızın hizmete girmesinin mutluluğunu yaşıyoruz. Yarın Şanlıurfa’da, önümüzdeki haftalarda ise; Yozgat, Lüleburgaz, İzmir ve Bingöl’de yeni mağazalarımız açılacak. 2016 yılına güzel bir başlangıç yaptık, devamının da öyle olmasını diliyorum." dedi. 


ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol