Doğtaş ile Şimdi Tarz Sağlık

Doğtaş, pandemi süreci boyunca da her zamanki gibi keyifle ve güvenle alışveriş yapabilmeniz için mağazalarında en sıkı hijyen kurallarını uyguluyor. Yıllardır modayı ve en son dekorasyon trendlerini evinize taşıyan markamız, şimdi de içinde bulunduğumuz süreçlere en uygun ve ideal alışveriş ortamını hazırlayarak misafirlerinin gönül rahatlığıyla alışveriş yapabilmesine olanak tanıyor.

Gelin Doğtaş’ın pandemi süreci ile birlikte uygulamaya geçtiği hijyen kurallarına ve tüm önlemlere bir göz atalım!

İlk Adım: Ateşinizi Ölçebilir miyiz?

Doğtaş mağazamızı ziyaret gelen misafirlerimizi kapıda karşılayan ekip arkadaşlarımız aracılığıyla önce izninizi alıp sonrasında da ateşinizi ölçüyoruz. Böylece hem sizin hem de diğer misafirlerimizin hem de çalışanlarımızın sağlığını riske atmıyoruz. Sadece ateşi ideal ölçüde olan misafirlerimizi mağazamıza kabul edebiliyoruz.

İstemeyi Unutmayın: Doğtaş Hijyen Kiti

Mağazamızı gezmek ve evini birbirinden şık mobilyalarla dekore etmek isteyen misafirlerimiz için hazırladığımız Doğtaş hijyen kiti, girişte tüm misafirlerimize ücretsiz olarak veriliyor. Maske ve antibakteriyel mendilden oluşan hijyen kitinizi isteyerek mağazamızı gönül rahatlığıyla gezebilirsiniz.

Her An Temiz Eller: Dezenfektan Noktaları

Mağaza girişinde ve mağazamızın belirli noktalarında yer alan dezenfektan noktaları ellerinizi dilediğiniz an dezenfekte etmenize yardımcı oluyor. Alışveriş esnasında bir yere dokunduktan sonra tedirgin olmadan ellerinizi dezenfekte edebilir, hijyeninizi koruyabilirsiniz.

1.5 Metre Kuralına Uyalım: Sosyal Mesafe Uyarı Levhaları

Pandemi süreci boyunca maske takmak kadar önemli bir diğer kural da sosyal mesafeyi korumak. Karşınızdakilerle en az 1.5 metrelik bir mesafede durarak risk almadan ve kurallara uyarak günlük hayatınıza devam edebilirsiniz. Bu kuralı mağazamızda da uygulamak içinse hazırladığımız uyarı levhalarını dikkate alabilirsiniz.

Hep Temiz Hep Hijyenik : Düzenli Dezenfekte İşlemi

Her daim düzenli olarak temizlenen mağazalarımız ve üretim tesislerimiz, pandemi sürecinden itibaren aynı zamanda düzenli olarak dezenfekte ediliyor. Çalışanlarımızın ve misafirlerimizin sağlığını korumak için gerçekleştirdiğimiz bu işlem ile daha hijyenik ortamlar oluşturmaya çalışıyoruz.

İkramsız Olmaz: Tek Kullanımlık Bardaklar

Çay, kahve ve su vb. ikramlarla misafirlerimize evlerinde ya da yakın bir dost ziyaretinde gibi hissettirmeyi çok seviyoruz. Ancak bu süreçte daha hijyenik olması adına içecek ikramlarımızı tek kullanımlık karton bardaklarla gerçekleştiriyoruz. Böylece hem karşılıklı çay, kahve içmenin tadına varıyor hem de risk almıyoruz.

Her Aşamada Sağlık: Güvenli Üretim Belgesi

Doğtaş, üretim tesislerinde sağlıklı ve belirlenen tüm koşullara uygun süreçlerimiz sayesinde TSE’nin hazırladığı Güvenli Üretim Belgesi’ne sahip. Bu belgeyi almanın ve size en iyi, en sağlıklı, en güvenli hizmeti sunmanın gururunu yaşıyor, pandemi süreci için ne kadar ideal bir çalışma düzenine sahip olduğumuzu bir kez daha kanıtlıyoruz.

Evde Kalmak İsteyenlere Bonus: Whatsapp İletişim Hattı

Siz rahatça alışveriş yapın diye üretim tesislerimiz ve mağazalarımızı hijyen kurallarına uygun olacak şekilde düzenliyoruz ancak evinde kalmak isteyen müşterilerimizi de unutmuyoruz. Her mağazamıza özel olarak açılan Whatsapp iletişim hattımız üzerinden dilediğiniz mağazayı görüntülü görüşerek gezebilir, ürünleri canlı canlı inceleyebilirsiniz. Kumaş seçeneklerine ya da aksesuarlara göz atıp dilerseniz mimarımızla görüşebilir, evinize en çok yakışacak mobilyaları keşfedebilirsiniz. Hayalinizdeki ürünü satış danışmanı arkadaşlarımıza ileterek tıpkı mağazada dolaşıyormuş gibi eviniz için en uygun mobilyaları seçebilir, hemen sipariş verebilirsiniz.

Doğtaş olarak sağlık ve güvenliğiniz için önlemlerimizi almaya devam ediyor, bu süreci güvenle, sağlıkla atlatacağımıza inanıyoruz.