EN TR
Doğtaş Kelebek  mobilya sektörünün en değerli markası!

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından açıklanan "Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100-2016" listesinde mobilya sektöründen sadece Doğtaş Kelebek yer alıyor. 

Uluslararası marka değerlendirme kuruluşu Brand Finance tarafından hazırlanan "Türkiye’nin En Değerli Markaları-Turkey 100-2016 Araştırması”nın sonuçlarına göre; mobilya sektörünün en değerli markası olarak Doğtaş Kelebek gösteriliyor.  Listede mobilya sektörünü tek başına temsil eden Doğtaş Kelebek, yeni mağazalar açmak isteyen yatırımcıların da gözdesi durumunda. 

Farklı araştırmalarda mobilya sektörünün en beğenilen şirketi de seçilen firma mobilya perakendeciliğine getirdiği yenilikçi bakış açısı ve kazan kazan yaklaşımıyla bayilerine kârlı bir iş ortaklığı sağlayarak sektördeki konumunu güçlendirmeye devam ediyor.

Doğtaş Kelebek ülke ekonomisine güç veriyor

Üretim ve ihracatla ülke ekonomisine güç katan bir şirket olarak, Türkiye'nin yanı sıra bugün 32 ülkeye ihracat gerçekleştiren Doğtaş Kelebek Mobilya’nın şu anda yurtiçinde 146 Doğtaş, 100 Kelebek Mobilya ve 55 Kelebek Mutfak olmak üzere toplam 301; yurt dışında ise 52 Doğtaş, 8 Kelebek Mobilya ve Mutfak olmak üzere toplam 60 konsept mağazası bulunuyor. Dünyanın birçok bölgesinde Türk mobilyasını kalitesi ve modern tasarımıyla öne çıkaran Doğtaş Kelebek, bir mobilya üreticisi olmanın ötesinde, müşterilerinin yaşam alanlarına keyif katan ve onlara uygun çözümler sunan, hayatlarını kolaylaştıran bir şirket olma yolculuğuna hız kesmeden devam ediyor.


ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol