EN TR
Doğtaş Mobilya Makedonya’da

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, 2017 başında göstermiş olduğu hızlı büyümeyi, yılın ikinci yarısında da devam ettiriyor. Mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş, yeni mobilya mağazalarını hızla faaliyete geçiriyor.

Tasarım ve trendler konusunda öncülük ederek, modern ve kullanışlı mobilyalar üreten Doğtaş, 18 Ekim Çarşamba saat 12.00’de Makedonya’da ilk Doğtaş Exclusive mağazasını açıyor. 800 m2 büyüklüğündeki mağazasında yer alan tasarımlarla Makedonya’ya konforu getirecek olan Doğtaş, ürün çeşitliliği ve çağdaş stiliyle fark yaratacak.

200’e yakın mağazasıyla Türkiye’nin tanıtımına ve ülke bilinirliğine de katkı sağlayan Doğtaş, en şık oturma gruplarından, yemek odalarına, yatak odalarından genç mobilyalarına ve birbirinden özellikli yataklara kadar portföyünde bulunan geniş ürün yelpazesiyle Makedonya pazarında yerini alıyor.

32 ülkeye aktif olarak ihracat yapan Doğtaş’ın 150 tane Türkiye’de, 46 tane de dünyanın seçkin noktalarında konsept mağazası bulunuyor. İhracatını ağırlıklı olarak İngiltere, Almanya, İsviçre, Bosna Hersek, S. Arabistan, Cezayir ve Azerbaycan’a gerçekleştiren Doğtaş, 2017 yılında 44 yeni satış noktası açmış olmayı hedefliyor.

Doğtaş Exclusive Makedonya Adres:
Orce Nikolov 186, Karposh Skopje 1000, Makedonya

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol