EN TR
Doğtaş, Osmaniye Kadirli’de Mağaza Açtı

Mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, 2017 yılı başında göstermiş olduğu hızlı büyümeyi, yılın ikinci yarısında da devam ettiriyor. Mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş, yeni mağazalarını hızla faaliyete geçiriyor. 26 Ekim’de Osmaniye Kadirli’de hizmet vermeye başlayan Doğtaş mağazasının açılışı; Kadirli Belediye Başkanı Dr. Ömer Tarhan, İlçe Emniyet Müdürü Sami Cömert, Kadirli Ticaret Odası Başkanı Hasan Kastal, İlçe Tarım Müdürü Fatih Rüştü Özeser, Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Türkmen, Doğtaş yöneticileri ve çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti.

Mobilya üretip satan bir üretici olmanın ötesinde, müşterilerinin yaşam alanlarına keyif katmayı amaçlayan, onlara uygun çözümler sunan, hayatı kolaylaştıran, takip edilen, fikir danışılan bir marka konumunda olan Doğtaş, Türk mobilya sektöründe ustalığını da kanıtlamış durumunda.

Başarılar Ödüllerle Taçlanıyor

Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alan Doğtaş, en beğenilen şirketler araştırmasında da mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahip. 2017 yılı başından bu yana birçok ödül alan Doğtaş, Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasında bu yıl yine mobilya sektöründen giren tek marka oldu. Geçtiğimiz aylarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından verilen “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görülen Doğtaş, son olarak da Superbrands Turkey listesinde de yer alıyor.

Mağaza Adresi:
Dere Mahallesi, Şehit İsmail Işıkbol Cd. No:27 Kadirli – Osmaniye

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol