EN TR
Doğtaş’ın Çanakkale’deki mağazası yenilendi

12 Kasım’da gerçekleştirilen açılış davetine Çanakkale Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Etik, Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Kepez Belediye Başkanı Dr. Ömer Faruk Mutan, İl Emniyet Müdür Yardımcısı Beyhan Gündoğan, İl Defterdarı Mustafa Işık, Biga Ticaret Odası Yönetimi, Bigaspor Yönetim Kurulu, Biga Şoförler Odası Yönetim Kurulu, Doğtaş Kelebek Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Genel Müdür Ersin Serbes, Marka Yönetimi ve Satış Genel Müdür Yardımcısı İlhan Tunçman, İş Geliştirme Direktörü Aydın Özçelik, Doğtaş Bayisi Erol Şener ile Doğtaş yöneticileri ve çok sayıda davetli katıldı.

Türk mobilya sektörünün en değerli ve en beğenilen şirketi Doğtaş Kelebek Mobilya’nın Yönetim Kurulu Başkanı Davut Doğan, Çanakkale’deki Doğtaş mağazasını yeni iş ortaklarıyla beraber yenilediklerini ve Çanakkaleli hemşerilerine çok daha iyi hizmet vermek istediklerini söyledi. Şirketin yolculuğunun Çanakkale’de başladığını hatırlatan Doğan, “Çanakkaleli bir firma olarak doğduğumuz topraklar başta olmak üzere; ülke ekonomisine değer katacak işler yapma gayretinde olduğumuzu bizi yakından tanıyan sizler çok iyi biliyorsunuz. Doğtaş markamızın bundan 44 yıl önce temellerini attık, Cumhuriyet tarihimizin en köklü markalarından Kelebek Mobilya’yı 2012 yılında ailemize kattık. Türk mobilya sektörünün en önemli oyuncusu olarak; bugün yurtiçi ve yurtdışında yer alan 200 Doğtaş mağazamızı, büyüme stratejimiz doğrultusunda her geçen gün genişletiyoruz. Sektörel deneyimi uzun yıllara dayanan uzman bir ekiple heyecanlı yolculuğumuza devam ederken; yenilenen bu güzel mağazamızın Doğtaş Ailesi, değerli iş ortaklarımız ve tüm Çanakkaleli hemşerilerimiz için hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” dedi.

Doğtaş Exclusive Çanakkale mağazasının yeni iş ortağı olan Erol Şener; yenilenen mağazayla ilgili: “Doğnak Taşımacılık olarak uzun yılların verdiği tecrübe ve yeteneklerimizin birleşmesi sonucu mobilya perakendeciliğine de adım atmaya karar verdik. Doğtaş gibi çok değerli bir markanın temsilcisi olmaktan gurur ve mutluluk duyuyoruz. Ticari anlamda hedeflerimiz büyük. Amacımız, müşterilerimizin ihtiyacını karşılayacak, kaliteli ürün ve hizmet anlayışıyla, zamanında ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirerek, bölgede markamızı en iyi şekilde temsil etmek. Dürüstlük ve şeffaflık ilkelerine bağlı, müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışımızla çalışmalarımızı sürdürmeye devam ediyoruz.” dedi.Doğtaş Exclusive Çanakkale
Adres: Barbaros Mah. Atatürk Cad. No 103-105
Tel: 0 286 213 13 99

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol