EN TR
Doğtaş’tan Afrika Atağı

Mobilya sektörünün öncüsü ve trend belirleyici olan Doğtaş, 2017 yılında göstermiş olduğu hızlı büyümeyi 2018 yılında da devam ettiriyor. Mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş, yurtdışında da yeni mağazalarını hızla faaliyete geçiriyor.

Tasarım ve trendler konusunda öncülük ederek, modern ve kullanışlı mobilyalar üreten Doğtaş, 4 Nisan Çarşamba günü Zambiya’daki ilk Doğtaş Exclusive mağazasını, First Lady Maureen Mwanawasa ve üst düzey misafirlerin katılımı ile açtı. 800 m2 büyüklüğündeki mağazasında yer alan koleksiyonlarla Zambiya’ya konforu getirecek olan Doğtaş, ürün çeşitliliği ve çağdaş stiliyle de Zambiya mobilya pazarında fark yaratacak.

32 ülkeye aktif ihracat gerçekleştiren ve dünya genelinde 201 mağazası bulunan Doğtaş, Türkiye’nin tanıtımına ve ülke bilinirliğine de kaktı sağlarken en şık oturma gruplarından yemek odalarına, yatak odalarından genç mobilyalarına ve birbirinden özellikli yataklara kadar portföyüne bulunan geniş ürün yelpazesiyle Zambiya pazarında yerini alıyor.

Adres: PH 3B EAST PARK MALL, LUSAKA/ZAMBIA

Telefon: +260961988988 / +260967921888

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol