EN TR
Doğtaş’tan Mersin Erdemli’ye Yeni Mağaza

Tarzı, şıklığı ve rahatlığıyla bir mobilyadan çok daha ötesini sunan, mobilya sektörünün öncü markalarından Doğtaş, 27 Ekim tarihinde Mersin Erdemli’de yeni mağazasını açtı. Açılışa Doğtaş Yöneticileri ve çok sayıda davetli ile basın mensubu katıldı.

Yıl boyunca mağaza zincirine önemli halkalar ekleyen Doğtaş Mobilya’nın yeni mağazaları birer birer hizmete giriyor. 27 Ekim tarihinde Mersin Erdemli’de açılan yeni mağazanın, açılış organizasyonu gerçekleştirildi.

Açılışta konuşma yapan Doğanlar Yatırım Holding Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Türkmen, “Dünya çapında yaygınlığını artıran Doğtaş’ın bugün; yurtiçi ve yurtdışında toplam 196 satış noktası bulunuyor. Yılsonuna kadar da açılışlarımız devam edecek. Doğrudan 1.500, dolaylı olarak 10.000 çalışanımızla büyük bir aileyiz. Büyüme stratejimiz doğrultusunda açtığımız yeni mağazalarımızla ailemizi her geçen gün genişletiyoruz.” dedi.

Türkmen, “Türkiye’nin en büyük 500 şirketi arasında yer alıyoruz. Türkiye’nin en beğenilen şirketleri araştırmasında mobilya sektörünün en beğenilen şirketi ödülüne sahibiz. Yine Türkiye’nin en değerli markaları 100 sıralamasına mobilya sektöründen giren tek markayız. Geçtiğimiz aylarda Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından “Tüketici Memnuniyetini İlke Edinen Firma” ödülüne layık görüldük. Bu yıl Türkiye’nin Süper Markaları arasında yer aldık. Ödüller başarılarımızı taçlandırıyor. Müşterilerimizin beklentilerine cevap veren ürün seçeneklerimizle çok sayıda ailenin evine ürünlerimizle güzellik katıyoruz.” diyerek konuşmasına son verdi.

Mağaza Adresi:
Alata Mah. Şenoğlu Cad. 60/B Erdemli/Mersin

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol