EN TR
Doğtaş’tan Nisan ayında 6 yeni mağaza

Türk mobilya sektörünün en beğenilen ve öncü markası Doğtaş, Nisan ayı içerisinde yurt genelinde 6 yeni Exclusive mağazasını hizmete açıyor.

Bu hafta Gaziantep ve Şanlıurfa’daki ikinci mağazalarını açacak olan Doğtaş’ın, önümüzdeki haftalarda ise Yozgat, Lüleburgaz, İzmir Aliağa ve Bingöl’de yeni mağazalarının açılışı gerçekleşecek. 

Doğtaş’ın yurtiçi ve yurtdışı mobilya pazarına yönelik stratejisi doğrultusunda hızla büyüdüğünü ifade eden Doğtaş CEO’su Hulusi Acar, gerçekleşecek açılışlarla ilgili; “Müşteri odaklı yönetim anlayışımız, uzun yıllara dayanan deneyimlerimiz, tasarımda farklılaşan, trend belirleyen koleksiyonlarımız, elde ettiğimiz başarılar ve aldığımız ödüllerle heyecanlı yolculuğumuza devam ediyoruz. Yurtiçinde 141, yurtdışında 51 noktadaki Doğtaş Exclusive konsept mağazalarımızda, farklı bir müşteri deneyimi yaşatarak, ürünlerimizi müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bu ay içerisinde; Gaziantep, Şanlıurfa, Yozgat, Lüleburgaz, İzmir ve Bingöl mağazalarımızla toplam 6 mağazamızın açılışını gerçekleştirmiş olacağız. Önümüzdeki aylarda da hem yurt içi hem yurtdışındaki açılışlarımız devam edecek. Mayıs ayında Londra, Saraybosna ve Medine olmak üzere dünyanın farklı coğrafyalarında yeni Doğtaş mağazalarımız hizmete girecek. 2016 yılına güzel bir başlangıç yaptık, devamının da öyle olmasını diliyorum.” dedi. 

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol