EN TR

DORO KOLTUK TAKIMI

DORO KOLTUK TAKIMI

Renk, estetik ve hareket. Çiçek deseninin getirdikleri, her eve bu üç özellikle katkıda bulunuyor. Yılın trendi büyük floral desenler, sade çizgilerle birleşip naif bir tablo çiziyor. Derinin sakin tonlarla kullanımı, kaliteyi vurguluyor.

Doro Oturma Grubu, doğanın en güzel parçalarının resmedildiği bir tuval gibi. Tonların uyumu, dingin bir etki yaratıyor. Sert bir görünüm oluşturması beklenen deri dahi, çiçek deseniyle yumuşuyor. Her detay dozunda kullanılmış. Mükemmel ölçüleri, rahat bir oturum için ne gerekiyorsa bir araya topluyor. İkili ve üçlü koltuğu hem yatak olabiliyor; hem de sandık olarak kullanılabiliyor. Doro, fonksiyonellik dersi veriyor.

Kısıtlı alanların zarif kurtarıcısı Doro Oturma Grubu, sofistike bir oturma odası yaratmak isteyenlerin ilk tercihi. Soft dokuların ahengiyse klasik; ama vazgeçilmez.

DORO KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜRÜN / KAMPANYA TÜKENDİ
Gösterdiğiniz ilgi için teşekkür ederiz.
Diğer ürünleri ve koleksiyonları keşfedebilirsiniz.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol