Dream
Dream
Dream
Dream

Dream Star

products.top.description

Dream Star’da Clean Guard özelliği kazandırılan kumaş, su, kir, yağ itici özelliği ile daha hijyeniktir. Leke tutmaz, güvenle kullanılır. Özel örme doku, hava geçirgenliği sağlar.
  • Review

Dream Star

HRS YÜKSEK DİRENÇLİ YAY TEKNOLOJİSİ

Konforlu, Sağlıklı, Güçlü Yapı

Yatak yay teknolojilerinin vazgeçilmez klasiği HRS yay sistemi. Üstün karbon çelik yapı, 6 sarmallı helezon form, yüksek yoğunluklu blok dizilim. Sıradan yataklarda zaman içinde görülebilen çökme gibi olumsuzlukları en aza indiren teknoloji. Yay yoğunluğu en yüksek olan sistemlerden biri olduğu için, tüm vücut tipleri için dengeli destek sağlar, yatağın formunu uzun yıllar korur.

CLEAN GUARD HİJYENİK KUMAŞ

Clean Guard özelliği kazandırılan kumaş, su, kir, yağ itici özelliği ile daha hijyeniktir. Leke tutmaz, güvenle kullanılır. Özel örme doku, hava geçirgenliği sağlar.

EKSTRA YUMUŞAK BORDÜRLER

Kenar bordürleri destekleyen ekstra dolgu katmanları uyku alanınızın sınırlarında dahi size yumuşak bir temasla dokunur, uyku keyfinizin yarıda kesilmesine asla izin vermez.

ELYAF KATMAN

Daha Havalı, Daha Yumuşak

Dream Star, lifli yapısı sebebiyle hava geçirgenliği sunan özel bir elyaf katmanla desteklenmiştir. Bu özel dolgu, beklediğiniz konfor düzeyini daha da artırır, yumuşak yapısıyla uyku ortamınıza daha fazla keyif sunar.

Personalize Your Style

Choose the components of your group and change them.