ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA
ELITA

ELITA Orta Sehpa

Yenilikçi, zamansız ve cesur çizgilerle oluşturulmuş bir dekorasyon tarzı peşinde olanlar buraya! Zamanın ötesine geçmeyi başaran özel hatlarıyla Elita orta sehpa, modern yaşam alanlarınızın atmosferini ve kusursuzluğunu bir adım öteye taşımaya geliyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

ELITA ORTA SEHPA

Hayran olunası bir tasarıma sahip olan Elita, farklı tarzıyla modern yaşam alanlarının vazgeçilmezi olmaya aday. Sadeliği, onun şıklığına engel değil. Cesur hatları ise kusursuzluğun bir adım ötesinde.

Şıklığı sadeliğinden ve zarafetinden gelen Elita orta sehpa, evinin dekorasyonunda sıradan ve modası geçmiş çizgilere yer vermek istemeyenlere hitap ediyor. Metropol hayatının hareketli temposunu yansıttığı kadar, tatil kasabalarının sakin atmosferini de içinde barındıran bu özel tasarım; dekorasyonunuza karakteristik bir dokunuş kazandırıyor.

Elita orta sehpanın ince ve zarif ayaklarının geometrik çizgilerle birleşen hatları, ahşabın asil ve şık rengiyle buluşuyor. Orta sehpanın çizgili detayları dekorasyonunuza sıra dışı ve çekici bir tarz katıyor. Üstelik, bizden söylemesi: Elita orta sehpa, Elita koleksiyonunun cesur hatları ve şık tasarımlarıyla öne çıkan diğer üyeleriyle de kusursuz bir uyum yakalıyor.

Siz de Doğtaş kalitesiyle ve güvencesiyle üretilen Elita orta sehpayla en kısa zamanda buluşabilir, yenilikçi tarzınızı yaşam alanlarınıza daha belirgin bir şekilde yansıtabilirsiniz.

ELITA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.