EN ŞIK KARNE HEDİYELERİ

EN ŞIK KARNE HEDİYELERİ

Hayal dünyasının en zengin olduğu çocukluk ve ergenlik döneminde çocuklar en çok kendi odalarında vakit geçirir. Odaları, uyumak ve ders çalışmanın yanında geleceğe dönük hayaller kurdukları, hedef belirledikleri, kitap okudukları, düşündükleri, oyun oynadıkları sığınaklarıdır bir nevi. Bir çocuk ve genç odası onun hayallerini besleyecek, ilgi alanlarını yansıtacak, kendini mutlu ve güvende hissettirecek bir alandır aynı zamanda. Bir çocuğun gelişiminde kendisine ait bir alanın olması son derece önemli. Doğtaş, çocukları ve gençleri de düşünerek onlar için birbirinden şık, kullanışlı ve hayal güçlerini besleyen koleksiyonlar tasarlıyor. Her çocuğun zevkleri ve ilgi alanları farklı olduğu gibi, hayal ettiği oda konsepti de farklı oluyor. Genç odası modelleri onların psikolojileri ve istekleri düşünülerek özenle ve dikkatle tasarlanıyor. Mobilya formundan, şifonyer kapaklarından, pufun duruşundan, kütüphanenin şeklinden bile ilham alan çocuk zihni, hayatı yorumlarken ve geleceğinin temellerini atarken bu isabetli tasarlanmış odalardan besleniyor. Bir çocuğa ve ilk gençlik zamanlarını yaşayan bir gence verilecek en güzel karne hediyelerinden birisi de ona ait bir oda takımıdır.
Doğtaş genç odası modelleri onların ihtiyaçları ve ilgi alanları düşünülerek tasarlanmış ergonomik, modern ve enerjik modeller olarak dikkat çekiyor.

Riena Genç Odası Takımı

Riena genç odası takımı, genç kızlara hitap eden pembe beyaz ağırlıklı rengi; sade ve zarif çizgileriyle hayranlık uyandıran bir koleksiyon. Yüksek ve elegan formlu ayaklar, zarif kıvrımlı hatlar, gençliğin sade ifadesini yansıtan ve çağı yakalayan bir üslup… İsteğe bağlı 2’li ya da 3’lü gardırop, isteğe bağlı genişlikte baza, dar ve uzun formlu kitaplık; dağınıklığı toparlayan şifonyer, çalışma masası ve komodinden oluşan Riena genç odası takımı en az hayaller kadar güzel.

Secret Garden Çocuk Odası

Secret Garden çocuk odası takımı yine Doğtaş mühendisliği ile kreatif gücünün ortaklığında tasarlanan ilkbahar kadar canlı ve kıpır kıpır bir koleksiyon. Secret Garden’da öne çıkan masalsı ögeler, kır çiçeği desenleri, çocukluğa atıf yapan beyaz rengin masumiyeti, cibinlikli yatak, şirin çalışma masası, çekmeceli kitaplık, tüm takımla uyumlu komodin ve çiçekli kulplar; bir kız çocuğunun kendisini prenses gibi hissetmesi için en önemli ayrıntılar. Bu cıvıl cıvıl odada vakit geçirmek onun en sevdiği şey olacak. Bundan daha iyi karne hediyesi olabilir mi?

Sky Genç Odası

Sky genç odası erkek çocuklar ve gençliğe yeni adım atanlar düşünülerek tasarlanmış bir koleksiyon. Sade ve keskin hatlar, mobilyadaki mavi detaylarla hem yumuşatılmış hem de erkek odası ambiyansı oluşturulmuş. Mavi renk odaya hem renkli hem de dingin bir hava veriyor. Kitaplığı, komodini, yatağı ve çalışma masasıyla çocuğunuza özgür, yaratıcı ve güvenli bir alan oluşturmak istiyorsanız onu Sky genç odası takımı ile ödüllendirebilirsiniz. Gençliğin tüm taze hislerini ve samimiyetini hissettiren Sky genç odası takımı ile çocuğunuz taptaze sabahlara uyanacak.

Smart Genç Odası

Smart genç odası takımı da genç odası modelleri içinde sadeliği, konforu ve fonksiyonel odaklı tarzıyla beğeni toplayan bir koleksiyon. Genç neslin yeniliğe açık ve sürekli güncellenen materyal ve fikirlere olan eğilimine karşılık gelen bu tasarımda her parça alabildiğine sade, duru ve bir o kadar da kullanışlı. Gözü yormayan, rahatlatan ve ferahlık hissi veren hatlarıyla Smart genç odası erkek çocukların gözbebeği olan bir konsepte sahip. Tüm dağınıklığı toparlayan bol çekmeceli ve raflı kitaplık ve çalışma masası; rahat uykulara olanak tanıyan bazası ve derleyip toparlayan şifonyeri ile trend renklerde dizayn edilen Smart, evinize de farklı bir enerji katacak.

Çocuğunuzun güzel karnesinin ödülü bu özel Doğtaş genç odası modellerinden birisi olabilir. Kız genç odası cibinlikli prenses yatakları ile, erkek çocuk odası modelleri daha köşeli ve güçlü formlarla vücuda getirilerek; koleksiyona uygun şifonyer, komodin ve çalışma masaları ile kombinlenip mutluluk veren bir kompozisyon oluşturuluyor. En mutlu oyunlar, en konsantre olunmuş ders çalışma saatleri, en derin uykular hep o odalarda gerçekleşiyor.
Bütün çocuklar her şeyin en güzelini hak eder. Sizin çocuğunuz da hayallerini büyütebilsin, gitarıyla minik besteler yapabilsin, zorlu sınavlara rahat masasında çalışabilsin, ergonomik bazalı yatağında en sevdiği kitapları okuyabilsin diye dizayn edilen Doğtaş çocuk ve genç odası takımları, sadece mobilya ekipmanı olmakla kalmıyor, ona geleceğindeki hedeflerine yürürken ilham veren bir eşlikçi de oluyor.
Başarılarla dolu bir karne ışıl ışıl bir oda takımı ile taçlansa nasıl olur?
Doğtaş çocuk ve genç odası takımı onun yüzündeki gülümsemenin ve kalbindeki sevincin sebebi olabilir. Tam da karne zamanı yaklaşırken…
Sahi size en yakın Doğtaş mağazası neredeydi?

Yayınlanma Tarihi: 26 Aralık 2019 Perşembe

Etiketler