Yeni Evliler ve Yeni Taşınanlar İçin Ev Hediyesi Önerileri

YENİ EVLİLER VE YENİ TAŞINANLAR İÇİN EV HEDİYESİ ÖNERİLERİ

Hediye vermek pek çok kültürde geleneğe dönüşmüş ince bir görgü kuralıdır. Yeni evlenenlere, yeni eve taşınanlara, yeni bir ofise geçenlere eli boş gitmemek adettendir. İster fonksiyonel ister sadece süs amaçlı olsun alınan hediye kişiyi mutlu edecektir. Hediyelik ev eşyası seçerken daha çok o eşyaya ihtiyaç duyulup duyulmadığı dikkate alınır. Kullanışlı ev hediyeleri her zaman daha fazla tercih edilir; zira isteriz ki hediye verdiğimiz kişi o hediyeyi sürekli kullansın, kullandıkça da elbette bizi hatırlasın. En güzel ev hediyesi önerileri bir evin şıklığını ve bütünlüğünü tamamlayacak her tür aksesuar olabilir. Bunun için de Diamond aksesuarları her tür zevke ve ihtiyaca hitap eden özelliği ile sevdiklerinizin evlerinde size ait bir iz kalmasını sağlar. Diamond koleksiyonunda pırlanta formundan esinlenerek tasarlanan pek çok ürün bir evi güzelleştirirken aynı zamanda tarzını da besliyor ve modern bir soluk kazandırıyor. Hediyenizi Diamond aksesuarlarından seçecekseniz alternatifiniz hayli fazla. Bu bir koltuk takımı da olabilir, modern stilde bir tekli koltuk da, aslan figürlü bir saksı da olabilir, tarz sahibi bir ayna da… Bir odanın görsel bütünlüğünü oluşturan her bir detay aynı zamanda iyi bir hediye seçeneği olabilir.

Diamond tavan aydınlatması

Şık bir aydınlatma..

Keyifli ve derin sohbetler eşliğinde yenilen yemeklerin mekanı olan yemek odasında tavandan sarkan şık bir sarkıt aydınlatma da farklı bir hediye seçeneği olabilir. Geometrik desenli parlak metal detayları ve koyu tonlardaki fonuyla incecik ve zarif bir şıklık genel ambiyansa damgasını vurur ve bilirsiniz ki sevdiklerinizin evinde bu şık sarkıtın verdiği aydınlık kadar sizin hatıranız da göz kamaştırır.

Diamond nevresim takımı

Diamond Çift Kişilik Nevresim Takımı

Rahat ve derin uykuların merkezi olan yatak odaları da zarif ve kullanışlı bir hediyeyle taçlanabilir. Ne mi o? Diamond’un çift kişilik nevresim takımı tabii ki. Pastel renklerde ve birinci sınıf tekstil malzemesiyle üretilmiş yumuşacık nevresim takımı ile sevdiklerinizin uykusuna yumuşacık bir katkı sağlayabilirsiniz.

Diamond şekerlik

Diamond Yuvarlak Şekerlik

Diamond serisinden yuvarlak şekerlik orta sehpaların, konsolların ve ünitelerin en gözde aksesuarlarından birisi. Birbirinden farklı ebatta iki adet şekerlikle odanın ambiyansını temelden etkilersiniz. Arkaik formlu kulpu ve tombul hatlı yuvarlak gövdesiyle Diamond yuvarlak şekerlik yeni döşenmiş yeni bir eve yepyeni bir ifade kazandırır. Çünkü mükemmellik detaylarda saklı…

oturma grubu

Dimaond Cam Vazo Şeffaf Gold

Cam vazo şeffaf gold özellikle orta sehpa için seçkin bir parça olabilir. İçinde çiçek olmadığı zamanlarda bile alımından hiçbir şey kaybetmeyen bu karizmatik Diamond üyesi de sade şıklıktan hoşlananlar için yüz güldüren bir ev hediyesi alternatifi… İçinde çiçek olsun derseniz Doğtaş onu da düşündü. Diamond yapay çiçek, elegan duruşu ve içi ferahlatan doğa renkleriyle bir evi güzelleştiren ögelerden birisi. Ve cam vazo şeffaf goldun içine çok yakışıyor.

Diamond dekor cam ananas biblo

Diamond Dekor Cam Ananas Gold

Yemek odası konsolunun üstü çok boş sanki. Üzerine cam bir obje çok yakışır derseniz Diamond dekor cam ananas -gold bir başka hediye seçeneği olabilir. Zamanın trend ruhunu çok iyi yakalayan hatları ve çağdaş stiliyle “cam ananas” sevdiklerinizin yüzünde derin bir gülümseme yaratacak cinsten hoş bir ev hediyesi olabilir.

Diamond Pirinç Yaprak

Eve ruh katan, ortamı renklendiren, mobilya gibi asal parçaları tamamlayan aksesuarlardan birisi de Diamond pirinç yaprak sehpa dekoru. Ev hediyesi fikirleri içinde o da var. Pirinç malzemeden üretilen bu sofistike tasarım odanın havasını anında değiştiriyor. Yaprak formunda tasarlanan sehpa dekoru da yeni döşenen bir evin orta sehpasında çok şık durabilir. Sıcak renk tonu ve zarif yapısıyla gözü alan ve dikkati üzerine çeken pirinç yaprak sehpa dekoru hem kalıcı oluşu hem de kalitesiyle tereddüt etmeden satın alabileceğiniz hediyelerden birisi olabilir.

Diamond sehpa dekoru

Yeni ev hediyesi alırken hediyenin gideceği evin ihtiyaçlarını göz önünde bulunduruyorsanız daha büyük ebatta ve fonksiyonel bir ürün de alabilirsiniz pekala. Bunun için de Doğtaş Diamond koleksiyonunda pek çok seçenek var. Klas duruşuyla Diamond berjer; kapitone geçişleri, pırlantaya vurgu yapan çizgileri, vakur duruşu ve çağı yakalayan hatlarıyla nefis bir detay ve o evde daima sizi hatırlatacak bir hediye. Eğer yeni evlenen yahut evini yenileyen dostlarınıza eşya kategorisinde bir hediye almak isterseniz Diamond koleksiyonundaki ikili koltuk, konsol, yemek odası takımı, açılır yemek masası, konsol aynası, halı, yatak odası takımı gibi daha büyük parçalar da tercih edilebilir. Her zevke hitap edebilen ve ortak bir dil oluşturan Doğtaş kalitesi “Acaba ne hediye alsam” sorusunu rahatça cevaplamanıza yardımcı oluyor. Diamond koleksiyonunda ayrıntı ve seçenek çok. Ne alırsanız alın hediyeniz sevdiklerinizin evine çok yakışacak.

Yayınlanma Tarihi: 15 Şubat 2020 Cumartesi

Etiketler