YAŞAM ALANLARI KOLEKSİYONLAR

FANTASTIC ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

3.336 TL İndirimli Fiyat 2.335 TL

FANTASTIC ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

3.336 TL İndirimli Fiyat 2.335 TL

Spor-şık bir duruş, işlevsel parçalar ve dinamik bir tarz. Neo-noir filmlerden ve dekorasyon anlayışından esintiler sunan Fantastic Koleksiyonu, kendinden emin bir stili karakterize ediyor.

Karanlık tonlar, yumuşak formlara hayat veriyor. Materyallerin yuvarlak şekil alışı, parçaların maskülen dilinin önüne geçemiyor. Koltuk ayaklarında başlayan metal fırtına, sehpa ve aksesuarlarda devam ediyor. Başına buyruk tavrını koruyan Fantastic, belli kalıplarla sınırlanmıyor; çizginin dışına taşmayı seviyor.

Serinin kolayca yatağa dönüşebilen üçlü koltuğuna tekli koltuk ve puf eşlik ediyor. Çok kalabalık olmayan evler için ideal bir kullanım sunuyor. Puf ve yuvarlak kırlentlerse iki anlamda trend: Hem dairesel formlar hem de lavanta rengi 2018 yılında oldukça revaçta.

Fantastic Serisi, ortak fikirlerden ve anaakım ideolojilerden uzaklaşıp kendine farklı bir yön çizmek isteyenlerin tercihi. Artık her zamankinden daha çok “kendin” olmak modayken yapılabilecek en iyi şey, tamamen kendiniz için bir yaşam alanı yaratmak değil mi?

FANTASTIC ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

FANTASTIC ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK

Genişlik: 200
Yükseklik: 95
Derinlik: 100

FANTASTIC KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

FANTASTIC

G: 200 / Y: 95 / D: 100 FANTASTIC ÜÇLÜ YATAKLI KOLTUK
3.336 tl 2.335 tl
+ 1 ADET -

FANTASTIC

G: 92 / Y: 95 / D: 90 FANTASTIC TEKLİ KOLTUK
2.114 tl 1.480 tl
+ 1 ADET -

FANTASTIC

G: 67 / Y: 48 / D: 67 FANTASTIC PUF
621 tl 435 tl

0 TL

YERİNE İNDİRİMLİ FİYAT

0 TL

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol