FELIX
FELIX
FELIX
FELIX
FELIX

FELIX Orta Sehpa (Doğal Ceviz)

Doğal ceviz rengindeki ahşabın mükemmel uyumunu ve kusursuz detaylarını yaşam alanlarınıza taşıyan Felix orta sehpa ile tanışmaya hazır mısınız? Evinizin dekorasyonuna yepyeni bir bakış açısı katmanızı sağlayan bu ürün, modern ve klasik çizgileri bir arada kullanmak isteyenlerin gönlünü kazanmayı başarıyor.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

FELIX ORTA SEHPA (DOĞAL CEVİZ)

Felix orta sehpa, onu dar köşelerde ve alanlarda bile rahatlıkla kullanabilmenizi sağlayan ideal boyutu ve göz alıcı tasarımıyla dikkat çekiyor. Orta sehpanın geniş tablası; keyifli kahve ve çay molalarınızda fincanınızı, atıştırmalıklarınızı, kitaplarınızı ve biblolarınızı dilediğiniz şekilde yerleştirebileceğiniz bir alan sunuyor. Üstelik Felix orta sehpanın sunduğu tek fonksiyon işlevsellik değil. Özel tasarımı bu orta sehpayı yalnızca dekoratif olarak kullanabilmenize de olanak tanıyor.

Felix orta sehpanın doğal ceviz rengindeki ahşap tasarımı, koyu ya da açık renklerin ağırlıklı olarak kullanıldığı farklı dekorasyon tarzlarına uyum sağlamakta hiç zorlanmıyor. Siz de yaşam alanlarınıza çarpıcı, sade, göz alıcı ve modern bir görünüm katmak için Felix koleksiyonunda yer alan orta sehpayı tercih edebilir, koleksiyonda yer alan diğer ürünlerle kusursuz bir kombinasyon yaratabilirsiniz.

FELIX Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.