EN TR

FIONA KOLTUK TAKIMI

FIONA KOLTUK TAKIMI

Yalın renkler artı abartısız çizgiler, eşittir modern lüks. Doğtaş Fiona Koltuk Takımı’nı ortaya çıkaran denklem işte bu. Biz bu denklemi yazarken bir hayalden yola çıktık. Sizi de bu hayale ortak etmek istiyoruz.

Uçsuz bucaksız bir bahçenin içinde, geniş pencereli, beyaz duvarlı bir ev düşünün. Çocuklarınızın oyun oynamak için bahçeye çıktığı; uzun zamandır okuyamadığınız derginizi alıp kendinizle sosyalleşeceğiniz bir akşamüstü. Bu keyfi yaşamak için ihtiyacınız olan tek şey, pencereden gördüğünüz manzarayla uyum içinde bir sükunet. Fiona’nın sakin hatları, adeta bu huzuru fısıldıyor.

FIONA KOLTUK TAKIMI ÜYELERİ

+ 2 ADET -

FIONA

G: 220 / Y: 80 / D: 93 FIONA ÜÇLÜ KOLTUK
Kampanyasız Fiyat 5.971 tl 1+11 Taksitli Fiyat 4.478 tl 1+5 Taksitli Fiyat 4.146 tl
+ 1 ADET -

FIONA

G: 72 / Y: 96 / D: 85 FIONA BERJER
Kampanyasız Fiyat 2.675 tl 1+11 Taksitli Fiyat 2.006 tl 1+5 Taksitli Fiyat 1.857 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol