EN TR

FLORA DRESUAR SEHPA

Kampanyasız Fiyat : 1.345 TL 1+11 Taksitli Fiyat : 908 TL 1+5 Taksitli Fiyat : 841 TL

FLORA DRESUAR SEHPA

Kampanyasız Fiyat : 1.345 TL 1+11 Taksitli Fiyat : 908 TL 1+5 Taksitli Fiyat : 841 TL

Yemek odasında farklılık arayan dekorasyon tutkunları için sıradanlıktan kaçış niteliğinde bir koleksiyon. Floria; mermer, ahşap ve yansımalı metal üçlüsünün yarattığı etkiden en iyi şekilde faydalanıyor. Modernizm, her detayda hissediliyor.

Kendine ait bir hikayesi ve bir çıkış noktası olan mekanlar, her zaman fark yaratıyor. Üzerine çokça düşünülmüş, özgün detaylar onları diğerlerinden ayırıyor. Böyle bir yaşam alanı, her zaman herkesi bir araya topluyor. Floria Yemek Odası Takımı, işte bu çekim gücüne fazlasıyla sahip. Çünkü özgüveni yüksek, rafine ve karizmatik bir portre çiziyor.

Floria, çok alternatifli bir takım. Yemek masasının tablası üzerine şekilleniyor. Onunla, odanızın başrolünü sezonun popüler materyali mermer ya da mavi ve ekru renk alternatifli ahşap kapabilir. Yemek odanızın dekorasyonuna, bu yarışın galibine göre yön verin. Sandalye kumaşından aksesuarlara her detay, başrolü daha da parlatmak için çalışmalı.

Floria’nın mermer masasının ebatları sabit. Ahşap tablalı olansa isteğe göre açılıp kapanabilir. Takımdaki tüm parçaların masif ahşap ayakları, metal detayların güçlü etkisini zarif formlarıyla taşıyor. Konsol ve dressuar kapaklarındaki çizgisel motifler, koleksiyona sportif bir hareket katıyor. Bu beklenmedik harmoni de size dekorasyonun geri kalanı için ilham verebilir. Farklı ölçülerde kombinleyeceğiniz konsol aynası, geometrik formlu aksesuarlar ve aydınlatmalar… Keyifli bir stil uyumu yaratmak için size ipucu verecek olan, bizzat Floria Yemek Odası Takımı’nın kendisi.

Koleksiyonu’nu oluşturan bileşenler; fonksiyonel ve şık parçalardan oluşan TV ünitesi, orta ve yan sehpaları ile yemek odası takımı. Floria iyi işçilikle modern ilhamı, ikon niteliği taşıyan parçalarda bir araya getiriyor. Bu taze duruş, yalın ve karakteristik bir yemek odasına hayat veriyor.

FLORA DRESUAR SEHPA

FLORA DRESUAR SEHPA

Genişlik: 800
Yükseklik: 600
Derinlik: 295

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol