FLORIA Yan Sehpa (Mavi)

Özgün bir dekorasyon için en etkili yöntem, detayların gücünü vurgulamak... Floria yan sehpa zarif ve modern çizgileriyle yaşam alanınızda tamamlayıcı parça olarak yerini almaya hazır.

  • Genel Bakış

  • Ürün Özellikleri

  • Ürün Boyutları

FLORIA YAN SEHPA (MAVİ)

Oturma odanızı sıradanlıktan kurtarmak mı istiyorsunuz? Klasik çizgilere sahip oturma grubunuzu dengeleyecek bir dokunuşa mı ihtiyacınız var? Tamamen sizi yansıtan bir yaşam alanı için tamamlayıcı bir ürün mü arıyorsunuz? Floria yan sehpa ile bütün bunları elde etmeniz mümkün.

Floria yan sehpanın özgün tasarımı; modernizmi son noktasına kadar barındıran detayları, mavi rengin dinginliğini vurgulayan tablası ve zarif ahşap ayakları etrafında şekilleniyor. Dairesel formdaki ana gövdesi, detaylardaki dairesel geçişler ile bütünleşiyor.

Zarif ve göz alıcı tasarıma sahip sehpanızı dekoratif objelerinizi sergilemek, misafirlerinize ikram servisinde bulunmak ya da kendinize özel bir okuma alanı oluşturmak için kullanabilirsiniz. Floria yan sehpayı nerede kullanırsanız kullanın, bulunduğu her ortama nasıl bir farklılık kattığını göreceksiniz.

FLORIA Kalite detaylarda saklıdır
Tarzınızı Kişiselleştirin

Grubunuzun bileşenlerini seçin değiştirin evinizi güzelleştirin.