EN TR

FORTE KÖŞE TAKIMI

FORTE KÖŞE TAKIMI

Yaşamınıza canlılık katacak renklerin rahat bir siluetle buluşması, Forte Köşe Takımı’nı özetliyor. Kullanışlılığı, zamansızlığını vurguluyor. Trend küf yeşili ve hardal sarısı kırlentleriyle modayı yakalıyor. Forte, tüm sohbetlerinize eşlik edecek.

Forte’nin başrolde olacağı odanızı dekore ederken stil ipuçlarınızı modern iç mimariden aldığınızı göstermenin bazı yolları var: Taş duvarlar, bol metal kullanımı ve yeni nesil bir kitaplık. Bu ana parçaların eşlikçileri ince uzun ayaklı sehpalar, onların üstünde yansımalı metalden aksesuarlar, seramik saksıdaki sukulentler ve kafes sisteminde tasarlanmış grid aydınlatmalar olmalı.

Bir mekanı gerçek bir yaşam alanı yapan, ev sahibinin stilinden izler taşıyan samimi detaylardır. Hafif yaşamanın esaslarını yerine getirmek istiyorsanız, sıcak ve kullanışlı mobilyaların getirdiği samimiyet hissini çok seveceksiniz. Dolayısıyla Forte’yi de.

FORTE KÖŞE TAKIMI ÜYELERİ

+ 1 ADET -

FORTE

G: 257 / Y: 75 / D: 168 FORTE KÖŞE TAKIMI
Kampanyasız Fiyat 9.401 tl 1+11 Taksitli Fiyat 5.808 tl 1+5 Taksitli Fiyat 5.378 tl

TOPLAM

Kampanyasız Fiyat

0 TL

1+11 Taksitli Fiyatı

0 TL

1+5 Taksitli Fiyatı

0 TL

                               

Belirtilen fiyat tavsiye edilen perakende satış fiyatıdır.

Nakit ödemelerde uygulanan %15 indirim 1+11 fiyat üzerinden hesaplanmaktadır.

NASIL ALABİLİRİM?

Ürünlerimiz size özel olarak üretildiği için internet üzerinden satışımız bulunmamaktadır. Sitemizden beğendiğiniz ürünleri belirledikten sonra seçenekleri kendi gözlerinizle ve dokunarak incelemek için size en yakın mağazamıza gelebilirsiniz.
Doğtaş Mağazaları

TESLİMAT

Mağazamızdaki satış temsilcimiz ürününüzle ilgili size kesin bir teslim tarihi verecektir. Montaj gerektiren mobilyalarımızın montajı, teslimat ekiplerimizce yerinde hemen yapılır. Sevkiyat ve montaj ücretsizdir.

ÜYE GİRİŞİ

ÜYE DEĞİL MİSİNİZ?

Avantajlardan yararlanmak için

Hemen üye ol